Več podobnih: NAS sistemi Synology
Več podobnih: NAS sistemi Synology
SYNOLOGY DS416 za 4 diske NAS strežnik
467,53 €
Cena brez DDV: 383,22 €
36 x 16,07 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Synology NAS DS416 je zunanje mrežno ohišje s prostorom za 4x 3,5'' (8.9 cm) ali 2,5'' (6.35 cm) SATA trdi disk do skupne kapacitete 32TB (Hot Swapable HDD). Poganja ga dvojedrni procesor s strojno enkripcijo.
Odlične hitrosti branja (221,05 MB/sek) in zapisovanja (139,51 MB/sek).
Dva mrežna priključka s podporo za nadomestni način delovanja (failover) in funkcijo Link Aggregation
1 GB RAM-a za učinkovito večopravilnost.
Omogoča uporabo SuperSpeed USB 3.0 (3 vhodi).
Omogoča "hot-swap" - pretikanje med delovanjem in namestitev brez uporabe izvijača.
Poganja ga "DSM operacijski sistem."
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalčeva koda | DS-416 |
| EAN koda | 4711174722112 |
| Proizvajalec | SYNOLOGY |
| Namen uporabe: | Dom in pisarna |
| Tip: | Tower - samostoječ |
| Reže za diske: | 4x 3,5"/2,5" SATA III SSD/HDD |
| Procesor: | dvojedrni 1,4 GHz, Annapurna Labs Alpine AL-212 |
| Pomnilnik: | 1 GB DDR3 |
| Omrežje: | 2 (z Link Aggregation / Failover podporo) |
| Priključki: | 3x USB 3.0 |
| RAID: | Synology Hybrid RAID, RAID 0,1,5,6,10 |
| Licence za IP kamere: | 2 brezplačni licenci, največ 25 |
| Hlajenje: | 2x 92 mm X 92 mm |
| Poraba: | 31,96W (delovanje), 10,14W (hibernacija diska) |
| Dimenzije: | 165 mm X 203 mm X 233,2 mm |
| Masa: | 2,04 kg |
| Glasnost: | 20.2 dB(A) |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dodatna oprema (opcija): | paket licenc za kamere, VS360HD |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
399,17 €
Predvidoma 5 dni
172,22 €
Predvidoma 5 dni