Več podobnih: NAS sistemi Synology
Več podobnih: NAS sistemi Synology
SYNOLOGY DS216SE za 2 diska NAS strežnik
147,96 €
Cena brez DDV: 121,28 €
12 x 14,78 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
NAS strežnik Synology DS-216SE (Network-attached storage) je zunanje mrežno ohišje s prostorom za 2x 3,5'' (8.9 cm) SATA trdi disk do skupne kapacitete 16TB.
Procesor s koprocesorjem za računanje operacij s plavajočo vejico.
Hitrost branja 102 MB/sek in hitrost zapisovanja 59 MB/sek.
Cenovno ugoden zasebni oblak z režama za dva diska.
Načrtovanje vklopa in izklopa naprave lahko izdatno zmanjša porabo energije.
DLNA certificiran medijski strežnik.
Poganja ga DSM operacijski sistem.
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalčeva koda | DS-216SE |
| EAN koda | 4711174722068 |
| Proizvajalec | SYNOLOGY |
| Namen uporabe: | Dom in pisarna |
| Tip: | Tower - samostoječ |
| Reže za diske: | 2x 3.5"/2.5" SATA III / SATA II HDD/ SSD |
| Procesor: | Marvell Armada 370 88F6707 800 MHz |
| Pomnilnik: | 256 MB DDR3 |
| Omrežje: | 1 Gigabit RJ-45 |
| Priključki: | 2x USB 2.0 |
| RAID: | 0, 1, Hybrid RAID |
| Licence za IP kamere: | 2 brezplačni licenci, največ 5 |
| Hlajenje: | 1x 92 mm X 92 mm |
| Poraba: | 13,73 W (dostop), 5,12 W hibernacija |
| Dimenzije: | 165 mm X 100 mm X 225,5 mm |
| Masa: | 0,87 kg |
| Glasnost: | 18,4 dB(A) |
| Garancija | 24 mesecev |
| Vsebina paketa: | NAS, napajalni adapter, napajalni kabel, LAN kabel |
| Dodatna oprema (opcija): | paket licenc za kamere, VS360HD |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
399,17 €
Predvidoma 5 dni
172,22 €
Predvidoma 5 dni