Več podobnih: Računalniške komponente LC Power
Več podobnih: Računalniške komponente LC Power
LC-POWER Platinum Series LC1000 V2.4 1000W 80Plus Platinum modularni ATX napajalnik
207,84 €
Cena brez DDV: 170,36 €
12 x 20,22 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Napajalnik LC-power LC1000 V2.4 Platinum Series predstavlja vrh ponudbe. Ponuja moč 1000W in se hladi z velikim in tihim 135mm ventilatorjem. Odlikuje ga res odličen izkoristek električne energije, saj nosi nalepko 80 PLUS PLATINUM, kar ga uvršča v vrh ponudbe, kot tudi aktivni PFC in porabo v mirovanju pod 0,5W.
Za večjo urejenost ohišja pa je tu širok nabor modularnih kablov. Uporablja dizajn z eno samo 12V linijo, na kateri ponuja kar 100A. Napajalnik je več kot dovolj za vse sisteme z večimi grafičnimi karticami (996W - 83A na 12V liniji) ter obilico dodatnih priklopov:
- 1 x 24-pin
- 2 x 8-pin EPS
- 8 x PCIe (6+2)-pin
- 9 x SATA
- 6 x PATA (molex)
- 2 x FDD
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalčeva koda | LC1000 V2.4 |
| EAN koda | 4260070125454 |
| energijski_razred | No |
| Proizvajalec | LCPOWER |
| Vrsta: | vgradni |
| Moč: | 1000W |
| Učinkovitost: | > 92% |
| Certifikat učinkovitosti: | 80 Plus Platinum |
| Napetosti/tokovi | +3,3V +5V kombinirano: 100W +12 kombinirano: 996W |
| pws_hlajenje | 135mm ventilator |
| poraba_mirovanje | < 0,5W |
| pws_lastnosti | modularni, ErP 2013, aktivni PFC |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dimenzije: (SxVxG) | 87 x 150 x 190 mm |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
134,10 €
Predvidoma 1 do 2 dni