LCR merilni most GW Instek 03ALCR11000S digitalni
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,75 (4 ocen)
Več podobnih: Merilna tehnika Brez znamke
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 153031898
S točkami zvestobe do popustov: 53 točk.
Brez znamke 03ALCR11000S LCR merilni most – preprosto digitalno merjenje
  • Pregledno digitalno odčitavanje rezultatov
  • Lahek in priročen za terensko uporabo
  • Ročni model za enostavno prenosljivost
  • Primerno za osnovne električne meritve in testiranja
GW Instek lansira novo serijo LCR-1000, ročno merilno napravo LCR s funkcijo samodejnega testiranja v realnem času. Serija uporablja TFT LCD in ponuja osnovno natančnost 0,2 %. Uporabnik lahko izbere, ali bo uporabljal gumbe ali zaslon na dotik. Z visoko natančnostjo merjenja in preprosto uporabo je serija primerna za testiranje natančnosti, vključno s testiranjem vzdrževanja, proizvodnjo komponent, šolami/raziskovalnimi inštituti in celo testiranjem kakovosti. Serija LCR-1000 vključuje 2 modela. LCR-1100 ponuja preskusno frekvenco do 100 kHz. Serija ponuja izbirne preskusne napetosti (0,3/0,7/1,0 Vrms) in enakovredna vezja (zaporedna/vzporedna) za samodejno merjenje kapacitivnosti, induktivnosti, upora, reaktanse, impedance, faktorja kakovosti, faktorja izgube, fazne in enosmerne upornosti. Serija LCR-1000 s 50.000 prikazanimi vrednostmi za glavne in pomožne parametre ter osnovno natančnostjo 0,2 % podpira 2- ali 5-žično merjenje. Poleg tega serija ponuja tudi primerjalno funkcijo in funkcijo shranjevanja podatkov za izpolnjevanje različnih preskusnih in merilnih zahtev za različne vrste komponent.
Značilnosti:
  • 6 ali 8 izbirnih preskusnih frekvenc, odvisno od modela
  • Na voljo je 15 vrst merilnih kombinacij
  • Izbira ravni preizkusa: AC 0,3 V/0,7 V/1 Vrms in DC +/- 1 V
  • Izbira hitrosti merjenja: Hitro 10-krat/s, Počasno 2,5-krat/s
  • Samodejni način LCR za samodejno prepoznavanje in merjenje vrst komponent
Besedilo je strojno prevedeno.
Tehnične podrobnosti
Frekvenčno območje 50Hz - 100 kHz
Kalibrirano delovni standardi (lastni)
Mera, dolžina 41 mm
Mera, višina 195 mm
Mera, širina 90 mm
Merilno območje kapaciteta 1 pF–50 mF
Merilno območje upornosti 0,05Ω-10MΩ
Natančnost (plus/minus) 0.2 %
Prikaz (digitalen, mehanični, analogen) digitalni
Prikaz (štetje) 50000
Teža 380 g
Vmesniki 1x USB-C®
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je GW Instek 03ALCR11000S primeren za merjenje majhnih kapacitivnosti in induktivnosti?
Kako preprost je za uporabo za začetnike?
Ali potrebujem posebne sonde ali dodatke za uporabo tega LCR mostu?
Ali LCR most deluje tudi s šibkimi baterijami?
Za katere primere je najbolj uporaben ta model?
Opis posodobljen: oktober 2025
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Good Will Instruments Euro B.V. De Run 5427 A 5504 DG Veldhoven Netherlands
https://www.gwinstek.com/
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,75 na podlagi 4 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Multimetri
Ocena
Vrsta 1
Vrsta 2
Merilno območje (napetost)
Zaščita pred vlago
Tokovne klešče
Bluetooth/brezžična povezava
Zaslon na dotik
Ta izdelek
VOLTCRAFT VC232 ročni multimeter  digitalni true rms LoZ CAT III 600 V Prikaz (štetje): 2000
4,50 (6 ocen)
Digitalni
Ročni
Do 600 V
Ne
Ne
Podoben izdelek
ročni multimeter VOLTCRAFT VC891
Digitalni
Ročni
/
Podoben izdelek
ročni multimeter VOLTCRAFT VC871
Do 600 V