Laserski tiskalnik BROTHER DCPL3560CDWYJ1 3in1 Colour laser printer Duplex WiFi 18ppm
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
Več podobnih: Tiskalniki Brother
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 4247054995
S točkami zvestobe do popustov: 43 točk.
Brother DCPL3560CDWYJ1 – učinkovito barvno tiskanje in kopiranje za zahtevne uporabnike
  • 3 v 1: tiskanje, kopiranje, optično branje
  • Barvni laserski izpis formata A4
  • Samodejni obojestranski (duplex) tisk za večjo učinkovitost
  • WiFi povezava za enostavno deljenje v ekipi
  • Hitrost tiskanja do 18 strani na minuto
BROTHER DCPL3560CDWYJ1 3in1 Colour laser printer Duplex WiFi 18ppm
Tehnične specifikacije:
  • Opis izdelka: Brother DCP-L3560CDW - večnamenski tiskalnik - barvni
  • Vrsta naprave: Večnamenski tiskalnik
  • Tehnologija tiskanja: LED (barva)
  • Mesečni obseg tiskanja (max): 40000 strani
  • Priporočena mesečna količina: Do 3000 strani
  • Največja hitrost kopiranja: Do 26 ppm (mono) / do 26 ppm (barva)
  • Največja ločljivost kopiranja: Do 600 x 600 dpi (mono)/do 600 x 600 dpi (barva)
  • Največji razred ločljivosti kopiranja: Do 600 x 600 dpi (mono)/do 600 x 600 dpi (barva)
  • Največja hitrost tiskanja: Do 26 ppm (mono) / do 26 ppm (barva)
  • Največja ločljivost tiskanja: Do 600 x 2400 dpi (mono)/do 600 x 2400 dpi (barva)
  • Razred največje ločljivosti tiskanja: Do 600 x 2400 dpi (mono)/do 600 x 2400 dpi (barva)
  • Skeniranje: 1200 x 1200 dpi
  • Izvirna velikost: Črka A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max)
  • Izvirna vrsta: Listov
  • Zmogljivost podajalnika dokumentov: 50 listov
  • Velikost medija: 76,2 x 116 mm (min) - Pravni (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (maks.)
  • Standardna kapaciteta vhodnega predala: 250 listov
  • Kapaciteta bypass predala: 1 list
  • Kapaciteta izhodnega predala: 150 listov
  • Avtomatsko obojestransko tiskanje: Da (tiskanje)
  • Možnosti povezave: Da
  • Vmesnik: USB 2.0, Wi-Fi(n), Gigabitni LAN
  • AirPrint omogočen: Da
  • Moč: AC 230 V (50/60Hz)
  • Dimenzije (WxDxH): 41 cm x 44,4 cm x 40,1 cm
  • Teža: 18,5 kg
  • Okoljski standardi: Kvalificirani za ENERGY STAR, Blue Angel
  • Garancija proizvajalca: 3-letna garancija z registracijo izdelka
Tehnične podrobnosti
Maksimalna dimenzija tiskanja 76.2 x 116 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max)
Vrsta naprave Večfunkcijski tiskalnik
Teža 18,5 kg
Mere( Š x V x G) 41 cm x 44.4 cm x 40.1 cm
Povezljivost Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi(n)
Samodejno obojestransko tiskanje Da (tiskanje)
Največji priporočen obseg tiskanja 40000 strani
Dodatne informacije ENERGY STAR Kvalificirano, Modri Angel
Podpora za AirPrint Da
Priporočeno mesečno število tiskov Do 3000 strani
Hitrost kopiranja Do 26 ppm (mono) / do 26 ppm (barvno)
Največja ločljivost kopiranja Do 600 x 600 dpi (črno-belo) / do 600 x 600 dpi (barvno)
Hitrost tiskanja Do 26 ppm (mono) / do 26 ppm (barvno)
Ločljivost tiskanja Do 600 x 2400 dpi (črno-belo) / do 600 x 2400 dpi (barvno)
Skeniranje 1200 x 1200 dpi
Izvirna velikost Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max)
Izvirna vrsta Listi
Kapaciteta podajalnika dokumentov 50 listov
Standardna kapaciteta papirja 250 listov
Kapaciteta ročnega podajalnika 1 list
Kapaciteta izhodnih pladnjev 150 listov
Razpoložljivost povezav Da
Moč AC 230 V (50/60Hz)
Razred največje tiskalne ločljivosti Do 600 x 2400 dpi (črno-belo) / do 600 x 2400 dpi (barvno)
Najvišji razred ločljivosti pri kopiranju Do 600 x 600 dpi (črno-belo) / do 600 x 600 dpi (barvno)
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Kakšna je primernost tiskalnika za barvno tiskanje v poslovnem okolju?
Ali je naprava primerna za uporabo v skupni pisarni z več uporabniki?
Kako enostavno je povezati tiskalnik z WiFi omrežjem in mobilnimi napravami?
Kaj moram upoštevati glede stroškov delovanja pri redni uporabi?
Ali lahko z napravo izvedem tudi hitro skeniranje večstranskih dokumentov?
Opis posodobljen: april 2026
Datasheet za Laserski tiskalnik BROTHER DCPL3560CDWYJ1 3in1 Colour laser printer Duplex WiFi 18ppm
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Brother Zanderij 25 Amstelveen Nizozemska
gpsr@brother-cee.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.