Več podobnih: Tiskalniki HP
Več podobnih: Tiskalniki HP
HP Officejet Pro 6960 All-in-One
130,67 €
Cena brez DDV: 107,11 €
12 x 13,22 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Tehnologija tiskanja | Barvni multifunkcijskibrizgalni tiskalnik |
| Barvno tiskanje | Da |
| Resolucija tiskanja | 600 x 1.200 DPI |
| Hitrost tiskanja | 18 str/min ČB, 10 str/min barvno (ISO standard) |
| Velikost tiskanja | A4, A5, A6, B5 (JIS), 13 x 18 cm, 10 x 15 cm, kuverte |
| Obojestransko tiskanje | Da |
| Pomnilnik | 1 GB |
| Povezljivost | USB 2.0 + Mreža + Wi-Fi |
| Mesečni obrat tiskanja | 20.000 strani |
| Vhodna kapaciteta predalov | 225-listni predal |
| Izhodna kapaciteta predalov | 60-listni predal |
| Avtomatski podajalec papirja | Da, 35-listni |
| Tiskalniški jeziki | HP PCL 3 GUI, HP PCL 3 Enhanced |
| Resolucija kopiranja | do 600 x 600 dpi |
| Hitrost kopiranja | Črnobelo do 13 str/min, barvno do 7 str/min |
| Skeniranje | Flatbed, ADF |
| Resolucija skeniranja | do 1200 x 1200 dpi |
| Faks | Da |
| Resolucija faksiranja | do 203 x 196 dpi |
| Garancija | 1 leto (brezplačno podaljšanje na 3-leta na strani http://h41201.www4.hp.com/AdLanding/si/sl/89422/ ) |
| Ostalo | 6,75 cm enkran na dotik |
| Priporočeno število strani na mesec | 200 - 800strani na mesec |
| Začetna polnitev tonerja ob nakupu tiskalnika | črna kartuša: 265 strani ; barvna kartuša: 310 strani |
| Velikost tiska | A4; A5; A6; B5(JIS); Index card A4; 13 x 18 cm; 10 x 15 cm |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
431,53 €
Predvidoma 5 dni
99,13 €
Predvidoma 10 dni