Barvni laserski tiskalnik Brother DCP-L3560CDW LED 3v1 A4 LAN WiFi Duplex ADF
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
Več podobnih: Tiskalniki Brother
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 98139506
S točkami zvestobe do popustov: 51 točk.
Brother DCP-L3560CDW – učinkovito barvno tiskanje za pisarno in dom
Primerno za manjše pisarne A4 format dokumentov Obojestransko tiskanje
  • Hitro črno-belo tiskanje do 30 strani/min
  • Duplex (obojestransko) tiskanje zmanjšuje porabo papirja
  • 150-listni pladenj omogoča daljše delo brez prekinitev
  • WiFi in LAN povezava za več uporabnikov
  • LED tehnologija za kakovostne barvne izpise
Ocena ključnih lastnosti izdelka
Lastnost Vrednost Ocena z emoji
Format A4 🟢 9.5
Hitrost črno-belega tiskanja od 20.1 do 30 str/min 🟢 9.0
Hitrost barvnega tiskanja od 20.1 do 30 str/min 🟢 9.0
Pladenj za papir 150 listov 🟡 7.0
Obojestransko tiskanje Da 🟢 9.2
Obojestransko skeniranje Ne 🟡 6.0
Mrežni priklop Da 🟢 9.6
Wi-Fi brezžična povezava Ne 🔴 2.0
Bluetooth Ne
Vgrajena fax enota Ne
Garancija 12 mesecev 🟡 7.0
⚖️ Primerjaj lastnosti z drugimi izdelki po lastni izbiri
Pritisnite
Način obojestranskega tiskanja: Samodejno
Tehnologija tiska: LED
Tisk: barvni tisk
Funkcija: dvostransko tiskanje
Največja ločljivost: 600 x 2400 DPI
Hitrost tiskanja (črna, običajna kakovost, A4/US Letter): 26 strani na minuto
Hitrost tiskanja (barvno, običajna kakovost, A4/US Letter): 26 strani na minuto
Izpis prve strani (črno-belo, normalno): 13,5 s
Funkcija: Varno tiskanje
Kopiraj
Kopiranje: barvno kopiranje
Največja ločljivost: 600 x 600 DPI
Skeniraj
Skeniranje: barvno skeniranje
Ločljivost optičnega skeniranja: 1200 x 1200 DPI
Ločljivost optičnega skeniranja (ADF): 600 x 600 DPI
Vrsta optičnega bralnika: ploski in ADF skener
Tehnologija skeniranja: CIS
Skeniraj v: e-pošto, FTP, datoteko, omrežno mapo
Globina vhodne barve: 48 bitov
Globina izhodne barve: 24 bitov
Vhodna globina sivine: 16 bitov
Izhodna globina sivine: 8 bitov
Lastnosti
Največja mesečna poraba: 3000 strani na mesec
Duplex funkcija: tiskanje
Število tiskalnih kartuš: 2
Barve tiskanja: črna, cian, magenta, rumena
Jeziki opisa strani: BR-Script 3, PCL 5c, PCL 5e, PCL 6, PDF 1.7
Vhodna in izhodna zmogljivost
Skupno število podaj papirja: 1
Skupna kapaciteta papirja: 250 listov
Skupna izhodna zmogljivost: 150 listov
Funkcija: samodejni podajalnik dokumentov (ADF)
Kapaciteta samodejnega podajalnika dokumentov (ADF): 50 listov
Ravnanje s papirjem
Največja velikost papirja serije ISO A: A4
Vrste medijev za pladenj za papir: ovojnice, recikliran papir, debel papir, tanek papir
Formati ISO A (A0...A9): A4, A5, A6
Formati ISO B: B5
Formati tiskanih medijev, ki niso ISO: Folio, Legal, Letter
Velikost serije JIS B (B0...B9): B5
Velikosti ovojnic: C5, Com-10, DL, Monarch
Širina medija po meri: 76,2 - 216 mm
Dolžina medija po meri: 116–355,6 mm
Povezave in vmesniki
Funkcija: neposredno tiskanje
Funkcija: vrata USB
Število vrat USB 2.0: 1
omrežje
Funkcija: WiFi
Funkcija: Ethernet/LAN
Kabelska tehnologija: 10/100/1000Base-T(X)
Hitrosti prenosa podatkov Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s
Standardi WLAN: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Funkcija: Wi-Fi Direct
Storitve
Zmogljivost shranjevanja: 512 MB
oblikovanje
Barva izdelka: črna, bela
Tržno pozicioniranje: Dom in pisarna
Funkcija: Vgrajen zaslon
Zaslon: LCD
Kontrole: dotik
Funkcija: barvni zaslon
energije
Povprečna poraba energije pri tiskanju: 560 W
Povprečna poraba energije pri kopiranju: 560 W
Poraba energije (pripravljen): 70 W
Poraba energije (način mirovanja): 10 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,04 W
Energy Star Tipična poraba električne energije (TEC): 0,41 kWh/teden
AC vhodna napetost: 220 - 240 V
AC vhodna frekvenca: 50/60Hz
Teža in mere
Širina: 410 mm
Globina: 444 mm
Višina: 401 mm
Teža: 20 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 497 mm
Globina embalaže: 536 mm
Višina embalaže: 533 mm
Teža paketa: 23,3 kg
• Hitrost tiskanja do 26 strani/min.
• Hitrost skeniranja do 21 strani/min.3
• 8,8 cm barvni zaslon na dotik
• Gigabit LAN, 5 GHz WLAN, USB
• 512 MB RAM
• 50-listni samodejni podajalnik dokumentov (ADF)11
• 250-listna kaseta za papir11
Besedilo je strojno prevedeno.
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je Brother DCP-L3560CDW primeren za redno poslovno uporabo?
Ali podpira neposredno tiskanje iz mobilnih naprav?
Koliko časa traja menjava tonerja in ali je postopek zahteven?
Kaj storiti, če zmanjka papirja med tiskanjem?
Je naprava primerna za tiskanje fotografij?
Opis posodobljen: april 2026
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.