Canon Pixma TS6150
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Pametna, povezljiva in elegantno majhna večnamenska naprava s 5 črnili za hitro tiskanje družinskih fotografij in dokumentov doma. Enostavno se povežite s pametnimi napravami prek številnih možnosti povezave, vključno s povezavo Bluetooth, za preprosto brezžično tiskanje in skeniranje prek programa Canon PRINT. Uživajte v svobodi tiskanja in skeniranja v oblaku neposredno prek tiskalnika. To lahko storite v nekaj sekundah prek programa PIXMA Cloud Link.
Tehnične podrobnosti
| Tehnologija tiskanja | Barvni multifunkcijski brizgalni tiskalnik |
| Barvno tiskanje | 5 ločenih črnilnih vložkov (PGBK, BK, C, M, Y) |
| Resolucija tiskanja | Do 4.800 x 1.200 dpi |
| Hitrost tiskanja | Črno-belo: približno 15 slik/min, barvno: približno 10 slik/min |
| Velikost tiskanja | Zadnji pladenj: A4/A5/B5/LTR/LGL/20 x 25 cm/13 x 18 cm/10 x 15 cm/13 x 13, ovojnice (DL, COM10), Sprednja kaseta: A4, A5, B5, LTR |
| Obojestransko tiskanje | Samodejno |
| Povezljivost | USB 2.0 + WIFI + Bluetooth |
| Vhodna kapaciteta predalov | Zadnji pladenj: največ 20 listov (fotografski papir) ali največ 100 listov (navadni papir), Sprednja kaseta: največ 100 listov (navadni papir) |
| Resolucija kopiranja | Do največ: 1.200 x 2.400 dpi |
| Hitrost kopiranja | sFCOT: približno 19 sekund, sESAT: približno 6,5 slike/min |
| Skeniranje | Ploski skener fotografij in dokumentov CIS |
| Resolucija skeniranja | Do največ: 1.200 x 2.400 dpi |
| Globina barv | Barvno: 16-/8-bitne posamezne barve RGB, Sivinsko: 16-/8-bitna |
| Velikost skeniranja | 216 mm x 297 mm |
| Hitrost skeniranja | Približno 14 sekund (A4) |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | 372 mm x 315 mm x 139 mm |
| Ostalo | Tiskanje kvadratnih medijev 5 " x 5 " |
| Spletna povezava | https://www.canon.si/printers/pixma-ts6150-series/specifications/ |
| Obojestransko skeniranje | Ročno upravljanje |
| Velikost kapljice | 2 pl |
| Začetna polnitev tonerja ob nakupu tiskalnika | Priložene kartuše: PGI-580PGBK, CLI-581BK, CLI-581C, CLI-581M, CLI-581Y |
| Opis | 7,5 cm LCD (barva TFT/na dotik) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Canon Europa N.V
Bovenkerkerweg 59 1185XB Amstelveen NL
telefon: +31-20-545-8545
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com