CANON Pixma InkJet MFP TS5350A 6.8/13ppm Black EUR
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
CANON Pixma InkJet MFP TS5350A 6.8/13ppm Black EUR
Ta chic in udoben All-In-One ima sodobno 2-tono obliko z LED statusno vrstico, zaradi česar je idealna tekma za sodobne ustvarjalce. Spustite svoje ambicije in se oblikujete z Easy-PhotoPrint Editor, ali poskusite papirnate obrti iz Creative Park. Naložite zadaj vir s celim kupom ustvarjalnih medijev, vključno s prenosom železa in dvostranskim mat papirjem, da spremenite svoje ideje v resničnost. Nadzorujte s pametnim telefonom zaradi snappy brezžične povezljivosti in tiskanja, skeniranja in povezovanja z računi družbenih medijev prek aplikacije Canon PRINT - vse kar je potrebno za povezavo je dotik gumba zahvaljujoč Wireless Connect. Za shareworthy snaps izkoristite kartuše FINE in chromaLife100 črnilo sistem za žive, dolgotrajne fotografije.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: Canon PIXMA TS5350a - večnamenski tiskalnik - barvni
- Vrsta naprave: Večnamenski tiskalnik
- Tehnologija tiskanja: Brizgalni tiskalnik (barvni)
- Tehnologija inkjet: Canon FINE (Full-litography inkjet Nozzle Engineering) - 4-palčni
- Največja hitrost tiskanja: Do 13 ppm (mono) / do 6,8 ppm (barva)
- Največja ločljivost tiskanja: 4800 x 1200 dpi (barva)
- Skeniranje: 1200 x 2400 dpi
- Prikaz: 1.44"
- Izvirna velikost: 216 x 297 mm (max)
- Izvirna vrsta: Listov
- Velikost medija: 55 x 89 mm (min) - 215,9 x 676 mm (max)
- Vrsta medija: Ovojnice, navaden papir, prenosi z likanjem, sijajni fotografski papir, mat fotografski papir, papir visoke ločljivosti, sijajni papir, polsijajni papir, foto nalepke, magnetni fotografski papir
- Standardna kapaciteta vhodnega predala: 200 listov
- Avtomatsko obojestransko tiskanje: Da (tiskanje)
- Možnosti povezave: Da
- Vmesnik: USB 2.0, Wi-Fi(n)
- AirPrint omogočen: Da
- Funkcije pisarniške naprave: PIXMA Cloud Link, način dostopne točke
- Moč: AC 120/230 V (50/60Hz)
- Dimenzije (WxDxH): 40,3 cm x 31,5 cm x 14,8 cm
- Teža: 6,3 kg
- Barva ograjenega ohišja: Črn
Tehnične podrobnosti
| Opis izdelka | Canon PIXMA TS5350a - večnamenski tiskalnik - barvni |
| Vrsta naprave | Večnamenski tiskalnik |
| Tehnologija tiskanja | Brizgalni tiskalnik (barvni) |
| Tehnologija inkjet | Canon FINE (Full-litography inkjet Nozzle Engineering) - 4-palčni |
| Največja hitrost tiskanja | Do 13 ppm (mono) / do 6,8 ppm (barva) |
| Največja ločljivost tiskanja | 4800 x 1200 dpi (barva) |
| Skeniranje | 1200 x 2400 dpi |
| Prikaz | 1.44" |
| Izvirna velikost | 216 x 297 mm (max) |
| Izvirna vrsta | Listov |
| Velikost medija | 55 x 89 mm (min) - 215,9 x 676 mm (max) |
| Vrsta medija | Ovojnice, navaden papir, prenosi z likanjem, sijajni fotografski papir, mat fotografski papir, papir visoke ločljivosti, sijajni papir, polsijajni papir, foto nalepke, magnetni fotografski papir |
| Standardna kapaciteta vhodnega predala | 200 listov |
| Avtomatsko obojestransko tiskanje | Da (tiskanje) |
| Možnosti povezave | Da |
| Vmesnik | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| AirPrint omogočen | Da |
| Funkcije pisarniške naprave | PIXMA Cloud Link, način dostopne točke |
| Moč | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimenzije (WxDxH) | 40,3 cm x 31,5 cm x 14,8 cm |
| Teža | 6,3 kg |
| Barva ograjenega ohišja | Črn |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Canon Europa N.V
Bovenkerkerweg 59 1185XB Amstelveen NL
telefon: +31-20-545-8545
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com