Monitor Viewsonic VP16-OLED 40,6 cm (16), 16:9 microHDMI/USBC FHD
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Monitorji Viewsonic
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 9821231946
S točkami zvestobe do popustov: 57 točk.
Viewsonic VP16-OLED – profesionalna FHD slika za delo in zabavo na poti
  • OLED zaslon prinaša izjemen kontrast in živahne barve
  • Full HD ločljivost zagotavlja jasno in podrobno sliko
  • Lahka prenosljivost za delo ali igro na poti
  • Povezljivost preko microHDMI in USB-C za hitro priklop
zaslon
Diagonala zaslona: 40,6 cm (16")
Ločljivost zaslona: 1920 x 1080 slikovnih pik
Vrsta HD: Full HD
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Tehnologija zaslona: OLED
Svetlost (vrh): 400 cd/m²
Odzivni čas: 1 ms
Površina zaslona: sijaj
Oblika zaslona: Ploščat
Kontrastno razmerje: 100000:1
Kontrastno razmerje (dinamično): 20000000:1
Največja frekvenca osveževanja: 60 Hz
Vidni kot, vodoravno: 178°
Vidni kot, navpično: 178°
Število barv zaslona: 1,07 milijarde barv
Digitalna horizontalna frekvenca: 24 - 83 kHz
Digitalna vertikalna frekvenca: 50 - 61 Hz
Barvna globina: 10 bit
večpredstavnost
Število govorcev: 2
RMS moč: 2 W
Funkcija: Vgrajeni zvočniki
oblikovanje
Tržno pozicioniranje: grafično oblikovanje
Barva izdelka: Črna
Barva stopala: črna
Povezave in vmesniki
Število vrat USB-C v smeri toka: 2
Funkcija: HDMI
Različica HDMI: 1.4
Število vrat Micro HDMI: 1
Funkcija: Izhod za slušalke
Izhodi za slušalke: 1
Vhod za slušalke: 3,5 mm
ergonomija
Funkcija: nastavitev višine
Nastavljiva višina (maks.): 4,6 cm
Funkcija: nastavitev naklona
Razpon kota nagiba: 20 - 60°
energije
Razred energijske učinkovitosti (SDR): B
Poraba energije (SDR) na 1.000 ur: 6 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 7,6 W
Poraba energije (pripravljenost): 0,5 W
Poraba energije (maks.): 17 W
AC vhodna napetost: 100 - 240 V
AC vhodna frekvenca: 50 - 60 Hz
Vrsta napajanja: Zunanji
Lestvica energetske učinkovitosti: A do G
Evropski register proizvodov za označevanje z energijskimi nalepkami (EPREL) koda: 1288850
Pogoji delovanja
Delovna temperatura: 0 - 40 °C
Relativna vlažnost med delovanjem: 20 - 90%
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 359 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 19 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 314,5 mm
Teža (vključno s stojalom): 980 g
Širina (brez stojala): 359 mm
Globina (brez stojala): 6 mm
Višina (brez stojala): 227 mm
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 415 mm
Globina pakiranja: 90 mm
Višina embalaže: 312 mm
Teža paketa: 2,2 kg
Obseg dobave
Funkcija: priloženo stojalo
Priloženi kabli: AC, Micro-HDMI, USB Type-A v USB Type-C, USB Type-C v USB Type-C
Funkcija: Pregled hitrega začetka
Besedilo je strojno prevedeno.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je Viewsonic VP16-OLED primeren tudi za grafično oblikovanje na poti?
Kateri priključki so na voljo za povezavo s prenosnikom?
Kako izbrati ustrezno velikost monitorja za delo na poti?
Je ta monitor primeren tudi za igranje iger?
Opis posodobljen: oktober 2025
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
ViewSonic Europe Limited Haaksbergweg 1101 BR NL
EPREL@viewsoniceurope.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.