Igralni monitor Samsung C49HG90DMU, ukrivljen, 49, QLED
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: PA103822
S točkami zvestobe do popustov: 94 točk.
zaslon: 124,20 cm (48,9") monitor z ukrivljenim zaslonom
ločljivost: 3840 x 1080 (32:9)
ukrivljenost zaslona: 1800 R
vrsta zaslona: VA
priklop: Display Port, Mini Display Port, HDMI (2), Audio In, vhod za slušalke, USB Hub
odzivni čas: 1 ms
svetilnost: 350 cd/m2
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Ta izdelek
Monitor Asus Rog Strix XG49VQ, 124,5 cm (49"), 3840 x 1080, VA, 4 ms, HDMI, DP, AMD FreeSync, ukrivljen, črn (90LM04H0-B01170)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,80 (5 ocen)
124,5 cm (49")
VA
Da
Ne
Ne
Da
4,87 (15 ocen)
80,1 cm (31,5)
VA
124,5 cm (49")
68,58 cm (27")