Gaming monitor Asus TUF Gaming VG27AQM1A, 68,58cm (27), 16:9, IPS, WQHD,400cd/m2, 260 Hz,1ms, HDMI, DP, črna
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,79 (24 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 1100028754
S točkami zvestobe do popustov: 42 točk.
Igralni monitor ASUS TUF Gaming VG27AQM1A je bil razvit za uporabo pri profesionalnem igranju. Za optimalno igralno izkušnjo  z gaming monitorjem ima 69 cm (27") zaslon QHD izjemno hiter odzivni čas 1 ms (GtG) in frekvenco osveževanja 260 Hz (OC). Poleg tega pomaga podpora za NVIDIA G-Sync in AMD Free-Sync Preprečite trganje igre in omogočite posebej tekoče igranje Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR) s skladnostjo zaslona HDR400 podpira format HDR-10 za izboljšanje kontrasta svetlih in temnih področij.
Specifikacije
Diagonala zaslona 69 cm (27 palcev)
Ločljivost zaslona 2.560 x 1.440 slikovnih pik
Vrsta Igralni monitor
barva Črna
Slika Vrsta bleščanja Antirefleks
  format 16:9
  tehnologija LED
  Panelna tehnologija IPS
  Lastnosti QHD/WQHD, pripravljen za HDR, HDR10
  svetlost 400 cd/m²
  Hitrost osveževanja 260 Hz
  Vidni kot (10:1) Vodoravno 178°
    Navpično 178°
  Razred napak pikslov Vrsta 2
  Razmak pikslov Vodoravno 0,233 mm
    Navpično 0,233 mm
  Barve 1.073 milijonov
  reakcijski čas GtG 1ms
  kontrast Dinamično 100.000.000:1
    Statično 1.000:1
pogostost Navpično 48 - 260 Hz
  Vodoravno 415 - 415 kHz
povezave 2x HDMI vhod, (HDMI različica: 2.0), 1x DisplayPort vhod, (DisplayPort različica: 1.4), 1x 3,5 mm avdio vhod, 1x izhod za slušalke, 1x USB-A 2.0
ergonomija Vrsta Nagibna
  Nagibna 5° naprej, 20° nazaj
Napajanje Eko izklopljen 0,3 vata
zvočnik številka 2
  Celotna zmogljivost 4 vate
Standardi Video 90 % DCI-P3
Stenski nosilec Združljivo z VESA (100 x 100 mm)
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
ASUS Computer GmbH ASUS Computer GmbH | Harkortstraße 21 - 23 | 40880 Ratingen | Germany NL
servicecenter_emea@asus.com
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,79 na podlagi 24 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Hitrost osveževanja (Hz)
KVM stikalo
Tovarniška kalibracija
MS Teams/Zoom certifikat
Ta izdelek
Monitor Fujitsu P2711 TE 68,58 cm (27") , 2560x1440 (QHD), 16:9 QHD IPS 5ms HDMI DP USB-C zvočnik siv
4,80 (15 ocen)
Poslovni monitor
68,58 cm (27")
16:9
5
Da
60
/
/
2 leti
Gaming monitor
68,58 cm (27")
1
180
3 leta
Poslovni monitor
68,58 cm (27")
IPS
5
60
3 leta
Standardna uporaba
68,58 cm (27")