Monitor 27GM610BF
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,25 (4 ocen)
Več podobnih: Monitorji Tesla
Več podobnih: Monitorji Tesla
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: spnabiigvzvau
S točkami zvestobe do popustov: 31 točk.
Tesla gaming monitor 27GM610BF
Tehnične podrobnosti
Diagonala 27"
Vrsta panela IPS
Ločljivost 1920 x 1080
Razmerje stranic 16:9
Osvetlitev 400
Vidno polje 178/178
Prilagodljiva sinhronizacija Nvidia G-Sync i AMD FreeSync
VGA Ne
DVI 0
HDMI 2
Display Port 1
USB 2.0 0
USB 3.0 0
USB Type-C 0
USB A 0
USB B 0
Frekvenca osveževanja ekrana 165Hz
Odziv (ms) 1ms
Kontrast (XXX:1) 1000:1
Avdio izhod Da
TV Tuner/sprejemnik Ne
Zvočniki Ne
Touchscreen zaslon Ne
Ukrivljen ekran Ne
VESA da
Pivot Da
Swivel Da
LAN Ne
Nastavljivost po višini Da
3D funkcija Ne
WiFi Ne
Barva Črna
Kupi skupaj:
Monitor 27GM610BF
Monitor 27GM610BF
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,25 na podlagi 4 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.