Samsungov monitor (LS27F434UAUXEN)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
nakup tudi brez registracije
Nižajmo ogljični odtis z združevanjem pošiljk.
Šifra izdelka: 9821212431
S točkami zvestobe do popustov: 17 točk.
Samsung LS27F434UAUXEN – 27-palčni monitor za vsakodnevno delo in domačo uporabo
  • Velik 27" zaslon omogoča lažje delo z več okni
  • Ločljivost Full HD za jasen prikaz vsebin
  • Primeren za večurno branje in urejanje dokumentov
  • Enostavno priključevanje na prenosnik ali računalnik
  • Dober izbor kot dodatni zaslon za večopravilnost
Zaslon
Diagonala zaslona: 68,6 cm (27")
Ločljivost zaslona: 1920 x 1080 slikovnih pik
Vrsta HD-ja: Full HD
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Tehnologija zaslona: LCD
Vrsta plošče: IPS
Svetlost (tipična): 300 cd/m²
Odzivni čas: 5 ms
Metoda za merjenje reakcijskega časa: GTG (siva do sive)
Oblika zaslona: Ploska
Kontrastno razmerje: 1000:1
Največja hitrost osveževanja: 100 Hz
Vodoravni kot gledanja: 178°
Navpični kot gledanja: 178°
Število barv na zaslonu: 16,7 milijona barv
Diagonala zaslona (cm): 68,6 cm
Standard barvnega prostora: NTSC, sRGB
Pokritost sRGB (klasična): 99 %
Pokritost NTSC (običajna): 72 %
Storitve
Značilnost: Tehnologija brez utripanja
Podprti operacijski sistemi Windows: Windows 11
oblikovanje
Tržno pozicioniranje: Pisarna
Barva izdelka: Črna
Barva stopala: črna
Povezave in vmesniki
Značilnost: Vgrajeno USB vozlišče
Različica USB vozlišča: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Vrsta USB vhodnega priključka: USB tipa C
Število rež za prenos podatkov navzgor: 1
Število vhodov za prenos podatkov: 5
Število vhodov USB Type-C za prenos podatkov: 1
Število vhodnih USB-A vrat: 4
Število vhodnih USB-C vrat: 1
Funkcija: Napajanje prek USB-ja
Napajalnik USB do: 90 W
Značilnost: HDMI
Število HDMI vhodov: 1
Različica HDMI: 1.4
Število priključkov DisplayPort: 1
Število izhodov DisplayPort: 1
Različica izhoda DisplayPort: 1.4
Različica DisplayPorta: 1.4
Funkcija: HDCP
Različica HDCP: 1.4
omrežje
Funkcija: Ethernet/LAN
ergonomija
Značilnost: VESA nosilec
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Značilnost: Nastavitev višine
Nastavljiva višina (maks.): 13,5 cm
Funkcija: Pivot
Kot vrtenja: -2 - 92°
Značilnost: Vrtljivo
Območje vrtenja: -45° - 45°
Značilnost: Nastavitev nagiba
Območje kota nagiba: -5 - 24°
energija
Razred energijske učinkovitosti (SDR): D
Razred energijske učinkovitosti (HDR): Ni na voljo
Poraba energije (SDR) na 1000 ur: 17 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 17 W
Poraba energije (v stanju pripravljenosti): 0,5 W
Poraba energije (maks.): 180 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
Vhodna izmenična napetost: 100–240 V
Vhodna frekvenca izmeničnega toka: 50/60 Hz
Vrsta napajanja: Notranje
Lestvica energetske učinkovitosti: od A do G
Delovni pogoji
Delovna temperatura: 10–40 °C
Relativna vlažnost med delovanjem: 10–80 %
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 611,6 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 219,7 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 539,2 mm
Teža (vključno s stojalom): 6,1 kg
Širina (brez stojala): 611,6 mm
Globina (brez stojala): 57,2 mm
Višina (brez stojala): 361,9 mm
Teža (brez stojala): 4,2 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 830 mm
Globina embalaže: 442 mm
Višina embalaže: 183 mm
Teža paketa: 9,4 kg
Obseg dobave
Značilnost: Stojalo vključeno
Priloženi kabli: AC, DisplayPort, USB Type-C
Funkcija: Navodila za uporabo
Dolžina napajalnega kabla: 1,5 m
trajnost
Certifikati trajnosti: TCO
Besedilo je strojno prevedeno.
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je Full HD ločljivost na 27-palčnem monitorju dovolj za udobno delo z besedili?
Je monitor primeren za delo v paru oziroma kot dodatni zaslon?
Kakšna je primernost tega monitorja za gaming?
Ali ima monitor možnost namestitve na VESA nosilec?
Kateri priključki so na voljo za povezavo z računalnikom ali prenosnikom?
Opis posodobljen: april 2026
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.