Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Samsung ViewFinity S6 S27D600EAU – več prostora in natančnosti za delo in zabavo
- Visoka ločljivost 2560 x 1440 za ostro in jasno sliko
- IPS tehnologija zagotavlja širok vidni kot in konsistentne barve
- Svetilnost 350 cd/m² poskrbi za jasno sliko tudi pri dnevni svetlobi
- Odzivni čas 5 ms za tekoče prikaze brez zameglitev
Zaslon
Diagonala zaslona: 68,6 cm (27")
Ločljivost zaslona: 2560 x 1440 slikovnih pik
Vrsta HD-ja: štirikolesni HD
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Vrsta plošče: IPS
Značilnost: LED osvetlitev ozadja
Svetlost (tipična): 350 cd/m²
Svetlost zaslona (min.): 280 cd/m²
Odzivni čas: 5 ms
Oblika zaslona: Ploska
Kontrastno razmerje: 1000:1
Dinamično kontrastno razmerje Tržno ime: Mega Contrast
Največja hitrost osveževanja: 100 Hz
Kot gledanja, vodoravno: 178°
Kot gledanja, navpično: 178°
Število barv na zaslonu: 1,07 milijarde barv
Vidna velikost (vodoravno): 59,7 cm
Vidna velikost (navpično): 33,6 cm
Diagonala zaslona (cm): 68 cm
Funkcija: Podpora za video z visokim dinamičnim razponom (HDR)
Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR): Visok dinamični razpon 10 (HDR10)
Standard barvnega prostora: sRGB
Pokritost sRGB (klasična): 99 %
Značilnost: Tehnologija kvantnih pik za barvanje
Storitve
Značilnost: Tehnologija brez utripanja
Podpira operacijske sisteme Windows: Windows 11
oblikovanje
Tržno pozicioniranje: Profesionalno
Barva izdelka: Črna
Sprednji okvir: črn
Značilnost: Odstranljivo stojalo
Barva stopala: črna
Povezave in vmesniki
Značilnost: Vgrajeno USB vozlišče
Različica USB vozlišča: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Vrsta USB vhodnega vhoda: USB tipa A
Število rež USB-A za prenos v smeri navzdol: 3
Značilnost: HDMI
Število HDMI vhodov: 1
Različica HDMI: 2.0
Število priključkov DisplayPort: 1
Različica DisplayPorta: 1.4
Značilnost: Izhod za slušalke
Izhodi za slušalke: 1
Priključek za slušalke: 3,5 mm
Funkcija: HDCP
Različica HDCP: 2.2
Značilnost: Vhodna moč
ergonomija
Značilnost: VESA nosilec
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Značilnost: Nastavitev višine
Nastavljiva višina (maks.): 12 cm
Lastnost: Pivot
Kot vrtenja: -92 - 92°
Značilnost: Vrtljivo
Območje kota vrtenja: -30 - 30°
Značilnost: Nastavitev nagiba
Območje kota nagiba: -2 - 25°
Funkcija: Slika v sliki
Funkcija: Priklopi in igraj
energija
Razred energijske učinkovitosti (SDR): E
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1000 ur: 17 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 28 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 18 W
Poraba energije (v stanju pripravljenosti): 0,5 W
Poraba energije (maks.): 80 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
Vhodna izmenična napetost: 100–240 V
Vrsta napajanja: Notranje
Lestvica energetske učinkovitosti: od A do G
Koda Evropskega registra izdelkov za energetsko označevanje (EPREL): 1946421
Letna poraba energije: 26 kWh
Delovni pogoji
Delovna temperatura: 10–40 °C
Relativna vlažnost med delovanjem: 10–80 %
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 612,9 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 220 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 556,6 mm
Teža (vključno s stojalom): 6,1 kg
Širina (brez stojala): 612,9 mm
Globina (brez stojala): 41,6 mm
Višina (brez stojala): 367,7 mm
Teža (brez stojala): 3,6 kg
Podatki o embalaži
Vrsta stojala: Stoječe HAT
Širina embalaže: 687 mm
Globina embalaže: 510 mm
Višina embalaže: 160 mm