Samsung S27B350H 27 LCD LED monitor
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT107542
S točkami zvestobe do popustov: 26 točk.
zaslon: 68,5 cm (27") LED monitor
ločljivost: 1920 x 1080 FULL HD (16:9)
priklop: VGA, HDMI
odzivni čas: 2 ms
kontrast: MEGA DCR (5.000.000 : 1)
ostalo: ECO saving, Magic Angle, "Kristalni videz"
garancija: 2 leti
---
vrsta zaslona: wide
št. barv : 16,7 mio
vidni kot: 170°/160°
svetilnost: 300 cd/m2
statični kontrast: 1000 : 1
tehnologija : Eco Saving, Multi Screen S/W,
MagicAngle, MagicBright3, MagicColor, Off Timer,
Magic Tune, Customized Key, Image Size
Mac kompatibilnost: da
priložen kabel: VGA
napajanje: zunanji napajalnik
stojalo: pregibno (tilt) "kristalni videz"
barva : prosojno rdeča
dimenzije s podstavkom: 643 x 470 x 252
---
* Magic Angle funkcija omogoči večji vidni kot
gledanja, za udobno spremljanje iz vseh
smeri gledanja
* Eco Saving funkcija omogoča do 50% nižjo
porabo energije
* Crystal Design - Stojalo s kristalnim videzom
daje občutek breztežnosti
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra LS27B350HS/EN
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,80 (5 ocen)
60,45 cm (23,8")
4,86 (14 ocen)
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")