Samsung S24B370H 24 LCD LED monitor
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,67 (3 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT106977
S točkami zvestobe do popustov: 18 točk.
zaslon: 60,9 cm (24") LED monitor
ločljivost: 1920 x 1080 FULL HD (16:9)
priklop: VGA, HDMI
odzivni čas: 2 ms
kontrast: MEGA DCR (5.000.000 : 1)
ostalo: ECO saving, Magic Angle, "ToC Design"
garancija: 2 leti
---
"ToC Design" (Touch of Color oblika)
Mac kompatibilnost: da
poraba 30W
priložen kabel: VGA
napajanje: zunanji napajalnik
stojalo: pregibno (tilt)
barva : rožnato črna
dimenzije s podstavkom: 579 x 434 x 197
---
* Touch of Color - navdih v eleganci narave.
Oči počasi premikajte po okvirju in opazili boste
spreminjanje barv.
smeri gledanja
* Eco Saving funkcija omogoča do 50% nižjo
porabo energije
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra LS24B370HS/EN
Kupi skupaj:
4,67 na podlagi 3 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
4,80 (5 ocen)
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")