Samsung S24B300B 24 LCD LED monitor
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,40 (5 ocen)
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT106266
S točkami zvestobe do popustov: 16 točk.
zaslon: 60,9 cm (24") LED monitor
ločljivost: 1920 x 1080 FULL HD (16:9)
priklop: VGA, DVI (HDCP)
odzivni čas: 5 ms
kontrast: MEGA DCR (5.000.000 : 1)
ostalo: Magic Angle (večji vidni kot), poraba 30W
garancija: 2 leti
---
vrsta zaslona: wide
št. barv : 16,7 mio
vidni kot: 170°/160°
svetilnost: 250 cd/m2
statični kontrast: 1000 : 1
tehnologija : Eco Saving, Multi Screen S/W,
MagicAngle, MagicBright3, MagicColor, Off Timer,
Magic Tune, Customized Key, Image Size
Mac kompatibilnost: da
priložen kabel: VGA
napajanje: zunanji napajalnik
stojalo: simple, tilt
barva : sijajno črna
dimenzije s podstavkom: 569 x 416 x 197
* Magic Angle funkcija omogoči večji vidni kot
gledanja, za udobno spremljanje iz vseh
smeri gledanja
* Eco Saving funkcija omogoča do 50% nižjo
porabo energije
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra LS24B300BS/EN
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,40 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
4,80 (5 ocen)
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")