Samsung S24A350H 24 LCD LED monitor
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,73 (22 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT101444
S točkami zvestobe do popustov: 20 točk.
zaslon: 60,9 cm (24") LED monitor
ločljivost: 1920 x 1080 FULL HD (16:9)
priklop: VGA, HDMI
odzivni čas: 2 ms
kontrast: MEGA DCR (5.000.000 : 1)
ostalo: Energy Star 5.0, poraba 27W
garancija: 3 leta
---
vrsta zaslona: wide
št. barv : 16,7 mio
vidni kot: 170°/160°
svetilnost: 250 cd/m2
statični kontrast: 1000 : 1
tehnologija : Eco Saving, Multi Screen S/W
MagicAngle, MagicBright3, MagicColor, Off Timer
Magic Tune, Customized Key, Image Size
Mac kompatibilnost: da
priložen kabel: VGA
napajanje: zunanji napajalnik
oblika: ToC (Touch of Color)
stojalo: simple, tilt
barva : rožnato črna
dimenzije s podstavkom: 578 x 439 x 239
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,73 na podlagi 22 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
4,80 (5 ocen)
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")