Samsung S24A300B 24 LCD LED monitor
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (13 ocen)
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT101442
S točkami zvestobe do popustov: 18 točk.
zaslon: 60,9 cm (24") LED monitor
ločljivost: 1920 x 1080 FULL HD (16:9)
priklop: VGA, DVI
odzivni čas: 5 ms
kontrast: MEGA DCR (5.000.000 : 1)
ostalo: Energy Star 5.0, poraba 27W
garancija: 3 leta
---
vrsta zaslona: wide
št. barv : 16,7 mio
vidni kot: 170°/160°
svetilnost: 250 cd/m2
statični kontrast: 1000 : 1
tehnologija : Eco Saving, Multi Screen S/W
MagicAngle, MagicBright3, MagicColor, Off Timer
Magic Tune, Customized Key, Image Size
DVI z HDCP
Mac kompatibilnost: da
priložen kabel: VGA
napajanje: zunanji napajalnik
stojalo: simple, tilt
barva : sijajno črna
dimenzije s podstavkom: 569 x 416 x 197
---
NOVA serija Samsung LED monitorjev vas bo očarala
z neverjetnim kontrastom 5.000.000 : 1, ki bo
poskrbel za kristalno čisto sliko, z najnovejšim
standardom Energy Star 5.0 in funkcijo Eco Saving
pa bo vaš monitor porabil do 50% manj energije.
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 13 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,80 (5 ocen)
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")