Samsung S22A450BW 22 LCD LED monitor
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,75 (4 ocen)
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: HLSSMS22A450BW
S točkami zvestobe do popustov: 16 točk.
Tehnične podrobnosti
Dimenzije 508 x 380 x 201 (s stojalom)
Velikost zaslona 55,88 cm (22"), LED LCD , 16:10
Ločljivost 1680x1050
Kontrast 1000:1 (DC 5000000:1)
Svetilnost 250 cd/m2
Vidni kot 170°/160°
Odzivni čas 5MS
Število barv 16,7 mio
Priklopi VGA, DVI
Stojalo Nastavljiv po višini (100mm), PIVOT
Stenska namestitev Možnost stenske montaže (VESA standard 100x100)
Priložen kabel VGA
Ostalo TCO 5.0, Energy Star
Garancija 3 leta
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Samsung Electronics Austria GmbH Praterstrasse 31 1020 Vienna AT
office.ljubljana@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,75 na podlagi 4 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Ta izdelek
Monitor Iiyama Iiyama ProLite T2255MSC-B1 54,6 cm (21,5"), 1920x1080 (FHD), 16:9 FHD IPS 400cd/m2, Touch 5ms 60Hz HDMI DP zvočnik črn
4,92 (25 ocen)
54,6 cm (21,5")
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
54,6 cm (21,5")
54,6 cm (21,5")
54,6 cm (21,5")