Samsung Odyssey G5 S32FG510EU - serija G5F1 - LED-monitor - igralni - 81,3 cm (32)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 9821212410
S točkami zvestobe do popustov: 26 točk.
Samsung Odyssey G5 S32FG510EU – velik monitor za poglobljeno igranje
Primerno za priložnostni gaming Večja površina zaslona Manj primerno za pisarniško delo
  • 81,3 cm (32") zaslon nudi veliko delovno površino
  • Primeren za igranje in domačo uporabo
  • LED-tehnologija za varčno delovanje
  • Udobno spremljanje filmov, spletnih vsebin ali iger
  • Dobre možnosti povezovanja z računalniki in prenosniki
Zaslon
Diagonala zaslona: 81,3 cm (32")
Ločljivost zaslona: 2560 x 1440 slikovnih pik
Vrsta HD-ja: štirikolesni HD
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Tehnologija zaslona: LCD
Vrsta plošče: VA
Svetlost zaslona (min.): 240 cd/m²
Reakcijski čas (MPRT): 1 ms
Oblika zaslona: Ploska
Kontrastno razmerje: 3000:1
Dinamično kontrastno razmerje (tržni izraz: megakontrast)
Največja hitrost osveževanja: 180 Hz
Vodoravni kot gledanja: 178°
Navpični kot gledanja: 178°
Število barv na zaslonu: 16,7 milijona barv
Vidna velikost (vodoravno): 59,7 cm
Vidna velikost (navpično): 33,6 cm
Diagonala zaslona (cm): 80 cm
Funkcija: Podpora za video z visokim dinamičnim razponom (HDR)
Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR): Visok dinamični razpon 10 (HDR10)
Pokritost NTSC (običajna): 72 %
Storitve
Funkcija: AMD FreeSync
Vrsta AMD FreeSync: FreeSync
Značilnosti igre: Optimizator hitrosti osveževanja, Super Arena Gaming UX
oblikovanje
Tržno pozicioniranje: Igre
Barva izdelka: Črna
Barva stopala: črna
Povezave in vmesniki
Značilnost: Vgrajeno USB vozlišče
Število vhodnih USB-A vrat: 1
Značilnost: HDMI
Število HDMI vhodov: 2
Število priključkov DisplayPort: 1
Različica DisplayPorta: 1.4
Značilnost: Izhod za slušalke
Funkcija: HDCP
Različica HDCP: 2.2
ergonomija
Značilnost: VESA nosilec
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Značilnost: Reža za kabelsko ključavnico
Vrsta reže za kabelsko ključavnico: Kensington
Značilnost: Nastavitev višine
Nastavljiva višina (maks.): 12 cm
Funkcija: Pivot
Kot vrtenja: -2 - 92°
Značilnost: Vrtljivo
Območje vrtenja: -15° - 15°
Značilnost: Nastavitev nagiba
Območje kota nagiba: -5 - 30°
Funkcija: Zaslonski meni (OSD)
energija
Razred energijske učinkovitosti (SDR): F
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1000 ur: 31 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 50 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 31 W
Poraba energije (v stanju pripravljenosti): 0,5 W
Poraba energije (maks.): 48 W
Vhodna izmenična napetost: 100–240 V
Vhodna frekvenca izmeničnega toka: 50/60 Hz
Vrsta napajanja: Zunanje
Lestvica energetske učinkovitosti: od A do G
Delovni pogoji
Delovna temperatura: 0–40 °C
Relativna vlažnost med delovanjem: 20 - 80 %
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 719,2 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 248,8 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 597,4 mm
Teža (vključno s stojalom): 5,8 kg
Širina (brez stojala): 719,2 mm
Globina (brez stojala): 93,7 mm
Višina (brez stojala): 434,8 mm
Teža (brez stojala): 4 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 895 mm
Globina embalaže: 520 mm
Višina embalaže: 155 mm
Teža paketa: 10,4 kg
Obseg dobave
Značilnost: Stojalo vključeno
Priloženi kabli: DisplayPort, napajalni kabel
Dolžina napajalnega kabla: 1,5 m
Druge funkcije
Tehnologije, specifične za blagovno znamko: Izenačevalnik črne barve, Križni križec
Funkcija: Način varčevanja z očmi Samsung
Funkcija: Eco Saving Plus
Funkcija: Izklopni časovnik Plus
Funkcija: Virtualna točka AIM
Funkcija: Samodejno preklapljanje virov+
Besedilo je strojno prevedeno.
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Za koga je 32-palčni monitor z ločljivostjo Full HD primeren?
Ali je ta monitor primeren za daljše pisarniško delo z besedilom?
Kakšna je primernost tega modela za gaming?
Ali je prikazna kakovost zadostna za povezavo z novimi prenosniki?
Kaj naj upoštevam pri postavitvi tako velikega monitorja?
Opis posodobljen: april 2026
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.