Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Samsung S32BG650EU G6 – izjemna slika in odzivnost za igre in delo
Monitor 32” WQHD z izredno hitro 1 ms odzivnostjo in napredno povezljivostjo za zahtevne uporabnike in gamerje.- Velika diagonala 81,28 cm za boljšo preglednost
- WQHD (2560 x 1440) VA zaslon za ostro in kontrastno sliko
- Odzivni čas 1 ms za nemoteno igranje iger
- Povezljivost: DP, HDMI, USB Hub, Wi-Fi, Bluetooth
- Svetilnost 350 cd/m² za jasen prikaz tudi v svetlejših prostorih
zaslon: 81 cm (32") ukrivljen
ukrivljenost: 1000R
ločljivost: 2560 x 1440
vrsta zaslona: VA
odzivni čas: 1 ms (GtG)
svetilnost: 350 cd/m2
osveževanje: 240Hz
priklop: Display Port, HDMI 2x, USB Hub, LAN, WiFi, BT
zvočniki: da (5W x 2)