Monitor Samsung S24R350FHU 60cm (24) FHD IPS
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: pa106199
S točkami zvestobe do popustov: 15 točk.
zaslon: 60,40 cm (24")
ločljivost: 1920 x 1080 (FullHD)
vrsta zaslona: IPS
priklop: VGA, HDMI
odzivni čas: 5 ms
svetilnost: 250 cd/m2
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,80 (5 ocen)
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
4,80 (5 ocen)
62,2 cm (24,5")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
62,2 cm (24,5")
60,96 cm (24")