Monitor Samsung Odyssey G3 G30D 68,58 cm (27,0), 1920x1080 (FHD), 200cd/m2, 180Hz, HDMI S27DG302EU
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Enaka ponudba drugega dobavitelja na voljo z dobavo: 1-2 dni in višjo ceno.
Samsung Odyssey G3 G30D – izjemno hiter 27'' monitor za brezhibno igranje in delo
Velik 68,6 cm (27") FHD monitor s 180Hz osveževanjem je odlična izbira za gamerje in zahtevne uporabnike.- 180Hz osveževanje za gladko sliko brez zamikov
- Full HD ločljivost za ostro in jasno prikazovanje vsebin
- Optimalna velikost zaslona za večopravilnost in igre
- HDMI vhod za preprosto povezovanje z več napravami
Monitor Samsung Odyssey S27DG302EU
Monitor odlikujejo:
- hiter 1 ms odzivni čas,
- visoka ločljivost 2560x1440,
- visoka obnovitvena frekvenca 144 Hz,
- tehnologija prilagodljive sinhronizacije.
Odyssey S27DG302EU prav tako odlikuje obnovitvena frekvenca 144 Hz, ki zagotavlja nemoten prehod in zmanjšano zamegljenost gibanja ter s tem poveča užitek ob igranju iger. Z uporabo tehnologije prilagodljive sinhronizacije pa se zmanjša trganje in zatikanje slike.