SAMSUNG monitor ODYSSEY C27G55TQWU
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: pa107447
S točkami zvestobe do popustov: 30 točk.
zaslon: 68,50 cm (27") monitor z ukrivljenim zaslonom
ločljivost: 2560 x 1440
ukrivljenost zaslona: 1000 R
vrsta zaslona: VA
odzivni čas: 1 ms (MPRT)
svetilnost: 250 cd/m2
osveževanje: 144 Hz
priklop: Display Port, HDMI, izhod za slušalke
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Ta izdelek
Monitor Cooler Master Tempest GP2711, 27'' (69 cm) QHD MiniLED VA 165Hz, HDR1000, 2xHDMI, DisplayPort, USB-C DP Alt, zvočniki,
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,80 (5 ocen)
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
VA
Da
Da
Ne
Ne
4,80 (15 ocen)
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
IPS
68,58 cm (27")
VA
68,58 cm (27")