Monitor Samsung S34BG850SU ODYSSEY NEO G8, 34, 250cd/m2, OLED, 21:9, Ultra WQHD, 175Hz, USB-C 65W, SMART LS34BG850SUXEN, črna
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
SAMSUNG LS34BG850SUXEN 34inch OLED UWQHD 175Hz 250cd/m2 0.1ms Micro HDMI Mini DisplayPort USB-C x2 speakers
Igralci bodo cenili izjemno hiter odzivni čas 0,1 ms in hitrost osveževanja 175 Hz, ki zagotavljata konkurenčno prednost pri hitrem dogajanju. Prilagodljiva slika, način igre in funkcije Virtual AIM Point prilagodijo nastavitve zaslona za optimalno delovanje iger, medtem ko vgrajeno zvezdišče USB-C in Wi-Fi ponujata priročne možnosti povezljivosti. Preprosto napolnite svoje naprave, zahvaljujoč USB Power Delivery, in uživajte v delovnem prostoru brez nereda.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: Samsung Odyssey OLED G8 S34BG850SU - OLED monitor - ukrivljen - 34" - HDR
- Vrsta naprave: OLED monitor - 34" - Pametni monitor
- Energijski razred: Razred G
- Poraba energije (v načinu vklopa): 50 W
- Ukrivljen zaslon: Da
- Tehnologija prilagodljive sinhronizacije: AMD FreeSync Premium
- Funkcije: USB-C zvezdišče, Wi-Fi, Bluetooth adapter, USB PD 65 W
- Razmerje širine in širine: 21:9
- Ločljivost: UWQHD 3440 x 1440 pri 175 Hz
- Svetlost: 250 cd/m²
- Razmerje kontrasta: 1000000:1
- HDR sposoben: HDR400 / DisplayHDR 400 True Black
- Odzivni čas: 0,1 ms (od sive do sive)
- Gaming: Da
- Barvna podpora: 1 milijarda barv
- Vhodni priključki: Mini DisplayPort, Micro HDMI, USB-C
- Nastavitve položaja zaslona: Nagib, višina
- Barva: Srebro
- Dimenzije (WxDxH) - s stojalo: 81,36 cm x 19,28 cm x 52,23 cm
- Teža: 7,5 kg
- Skladni standardi: ISO 9241-307 razred 2, CE / EMC
- Garancija proizvajalca: 3-letna garancija
Tehnične podrobnosti
| Ukrivljen zaslon | Da |