Samsung LFD LED 32 DB32D LH32DBDPLGC/EN
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: HLSSMDB32D
S točkami zvestobe do popustov: 73 točk.
Samsungov 32" LFD monitor iz serije DB-D je zanesljiv in kvaliteten monitor, primeren za restavracije, poslovne prostore, trgovine in druge javne prostore. S svojo kvaliteto slike v FullHD ločjivosti in preprosto uporabo bo prepričal še tako zahtevno publiko. Za boljšo uporabniško izkušnjo pa ima vgrajene tudi zvočnike, in priložen daljinski upravljalnik z baterijami.
Tehnične podrobnosti
Dimenzije 721.36 x 419.10 x 50.80 mm
Velikost zaslona 81,3 cm (32")D-LED BLU
Ločljivost 1920 x 1080 (16:9)
Kontrast 5000:1
Svetilnost 350 nit cd/m2
Odzivni čas 8 ms
Priklopi HDMI In, DVI In, USB, AV In, RS232C (In, Out), RJ45In, VGA In, Audio (In, Out) Antenna In
Posebnosti Bralnik SD kartic, temperaturni senzor, vrtljiv zaslon
Zvočniki Da
Masa 4,7 kg
Stenska namestitev 200 x 200 mm (VESA)
Priložen kabel Napajalni, D-Sub
Ostalo Daljinski upravljalnik in baterije priložene
Garancija 36 mesecev
Spletna povezava http://www.samsung.com/us/business/displays/digital-signage/LH32DBDPLGA/ZA
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Samsung Electronics Austria GmbH Praterstrasse 31 1020 Vienna AT
office.ljubljana@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.