SAMSUNG LFD 55 550DX LH55CSPLBC/EN
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: HLSSM550DX
S točkami zvestobe do popustov: 328 točk.
Tehnične podrobnosti
Dimenzije 1263.8 x 741.7 x 136.3 mm
Velikost zaslona 140 cm (55"), LCD, 16:9
Ločljivost 1920x1080
Kontrast 4.000:1 (dinamični 20.000:1)
Svetilnost 700 nit (cd/m2)
Vidni kot 178°/178°
Odzivni čas 8MS
Število barv 8 bit - 16.7M
Priklopi VGA, DVI-D, Display Port, CVBS, HDMI1,HDMI2, Component(D-sub 15pin), RCA(L/R), Stereo mini Jack
Stojalo Ni priloženo!
Zvočniki 2 x 10W
Masa 35.5 kg
Stenska namestitev 600 x 400 mm
Priložen kabel VGA, NAPAJALNI
Garancija 3 leta
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Samsung Electronics Austria GmbH Praterstrasse 31 1020 Vienna AT
office.ljubljana@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.