Ukrivljen QLED Gaming monitor Samsung LC49HG90DMU 49 4K UHD
Več podobnih: Monitorji Samsung
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: hlssmc49hg90dmu
S točkami zvestobe do popustov: 89 točk.
Tehnične podrobnosti
Velikost zaslona 124,46cm (49") ukrivljen LED LCD zaslon (32:9)
Ločljivost 3840x1080 QHD 4K
Kontrast 3000:1
Svetilnost 350 nit (cd/m2)
Vidni kot 178°/178°, P&P(slika ob sliki), Samsung Dex
Odzivni čas 1 ms (MPRT)
Število barv 1.07B
Priklopi HDMI 2X, izhod za slušalke, Display port, Mini Display port, USB 1x, Audio IN
Stojalo pregibno stojalo -2.0° (±2.0°) ~ +15.0° (±2.0°)
Barva črna (Charcoal Black)
Stenska namestitev da, (100x100)
Priložen kabel HDMI,Display port, napajalni kabel
Dimenzije 1203.0 x 525.5 x 381.6 mm s stojalom
Ostalo Eco Saving Plus, Eye Saver Mode, Flicker Free, Game mode,Super Arena Gaming UX,FreeSync,Screen Size Optimizer,Refresh Rate 144 Hz,Custom Key
Garancija 2 leti
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Samsung Electronics Austria GmbH Praterstrasse 31 1020 Vienna AT
office.ljubljana@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.