Monitor Samsung LC34G55TWWPXEN 86,36 cm (34,0) UWQHD VA 165Hz 250cd/m2 2500:1 DisplayPort
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Samsung LC34G55TWWPXEN – ultraširoki monitor za večopravilnost in igro
- Širok 86,4 cm (34″) zaslon za več odprtih aplikacij
- UWQHD ločljivost za ostro in pregledno sliko
- 165 Hz osveževanje za gladko izkušnjo pri igrah
- VA panel za globok kontrast in prijetno uporabo
- DisplayPort za sodobno povezljivost
SAMSUNG LC34G55TWWPXEN 34inch UWQHD VA 165Hz 250cd/m2 2500:1 DisplayPort
Odyssey G5, zasnovan z mislijo na igralce, ima tehnologijo AMD FreeSync Premium, ki v kombinaciji s hitrostjo osveževanja 165 Hz in odzivnim časom le 1 ms ponuja gladko, brezhibno igranje brez motenj zaradi trganja ali mucanja zaslona. Ne glede na to, ali ste v vročici bitke ali raziskujete obsežne pokrajine, delovanje monitorja ostaja dosledno gladko.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP - Serija G55T - LED monitor - ukrivljen - 34" - HDR
- Vrsta naprave: LED-osvetljen LCD monitor - 34"
- URL QR kode energijske nalepke: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1420448
- Energijski razred: Razred G
- Poraba energije na leto: 47 kWh
- Poraba energije (v načinu vklopa): 32,4 W
- Ukrivljen zaslon: Da
- Tehnologija prilagodljive sinhronizacije: AMD FreeSync Premium
- Vrsta plošče: VA
- Razmerje stranic: 21:9
- Ločljivost: UWQHD 3440 x 1440 pri 165 Hz
- Svetlost: 250 cd/m²
- Razmerje kontrasta: 2500:1
- HDR sposoben: HDR10
- Odzivni čas: 1 ms (MPRT)
- Gaming: Da
- Barvna podpora: 16,7 milijona barv
- Barva Gamut: 72% (NTSC 1976)
- Vhodni priključki: HDMI, DisplayPort
- Nastavitve položaja zaslona: Tilt
- Napetost: AC 100-240 V
- Barva: Črn
- Dimenzije (WxDxH) - s stojalo: 80.66 cm x 27.26 cm x 47.53 cm
- Teža: 5,6 kg
- Garancija proizvajalca: 2-letna garancija
Tehnične podrobnosti
| Vrsta naprave | LCD monitor z LED osvetlitvijo - 34-palčni |
| Teža | 5,6 kg |
| Barva | Črna |
| Priključki | DisplayPort, HDMI |
| Odzivni čas | 1 ms (MPRT) |
| Število barv in barvni gamut | 16,7 milijona barv |
| Ločljivost dodatno | 21:9 |
| Ločljivost | UWQHD 3440 x 1440 at 165 Hz |
| Napetost | AC 100-240 V |
| Kontrast | 2500:1 |
| Gaming | Da |
| URL do QR kode energetske nalepke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1420448 |
| Svetilnost | 250 cd/m² |
| Barvni razpon | 72% (NTSC 1976) |
| Nastavljivost zaslona | Nagib |
| Mere ( Š x V x G) - z nosilcem | 80.66 cm x 27.26 cm x 47.53 cm |
| Letna poraba energije | 47 kWh |
| Poraba energije (v vklopljenem načinu) | 32.4 W |
| Tip matrike | VA |
| Ukrivljen zaslon | Da |
| Tehnologija Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium |
| Podpira HDR | HDR10 |
Pogled uporabnika
Monitor Samsung LC34G55TWWPXEN je izbor tistih, ki iščejo izjemno široko in ukrivljeno delovno površino, bodisi za zahtevno delo z več okni v poslovnem okolju bodisi za popolno potopitev med igranjem najnovejših naslovov. Poslovni uporabniki cenijo dodatno širino in preglednost, ki olajša večopravilnost in učinkovito upravljanje procesov, medtem ko gamerji izpostavljajo 165Hz osveževanje in visok kontrast kot ključna dejavnika za gladko in dinamično izkušnjo.