Samsung C23A750X 23 LCD LED monitor
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Dimenzije | 550,4 x 433,9 x 232,8 mm (s stojalom) |
| Velikost zaslona | 58,4 cm (23"), LED LCD , 16:9 |
| Ločljivost | 1920x1080 |
| Kontrast | 1000:1 (DC 5000000:1) |
| Svetilnost | 250 cd/m2 |
| Vidni kot | 170°/160° |
| Odzivni čas | 2MS |
| Število barv | 16,7 mio |
| Priklopi | USB 3.0, USB 2.0, HDMI, VGA, LAN |
| Stojalo | Nastavljivo po višini, pregibno |
| Ostalo | Možnost brezžične povezave na PC (1 sprejemnik priložen), USB 3.0 kabel priložen! |
| Garancija | 3 leta |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Samsung Electronics Austria GmbH
Praterstrasse 31 1020 Vienna AT
office.ljubljana@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Ta izdelek
Monitor Iiyama Iiyama ProLite T2255MSC-B1 54,6 cm (21,5"), 1920x1080 (FHD), 16:9 FHD IPS 400cd/m2, Touch 5ms 60Hz HDMI DP zvočnik črn
54,6 cm (21,5")
Podoben izdelek
54,6 cm (21,5")
Podoben izdelek
54,6 cm (21,5")
54,6 cm (21,5")