Monitor Samsung S43DM702UU M70D 109,2 cm (43), 3840 x 2160 (QHD), VA, 300 cd/m2, 16:9, 60Hz, 20W, USB_C 65W, HDMI
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Samsung S43DM702UU M70D – izjemno velik 4K monitor za večopravilnost in jasnost
Za zahtevne poslovne uporabnike, gamerje in domačo uporabo: uživajte v ostri sliki in prostorni delovni površini.- 43" (109 cm) 4K UHD zaslon za maksimalno preglednost
- VA panel zagotavlja globoke kontraste
- USB-C 65W za enostavno povezavo in napajanje naprav
- Vsestranska povezljivost – HDMI, USB-C
- Vgrajeni 20W zvočniki za bogat zvok
Pretakajte, delajte, igrajte se – v stilu
Spremljanje in pretakanje televizije v enem
Top 4 poudarki
Aplikacije Smart TV
Pretakajte filme in serije neposredno z monitorja
USB-C
Enostaven prenos in polnjenje z USB-C
Gaming Hub
Brezhibno igranje v oblaku
MultiControl
Brezhibno upravljajte zaslone z miško in tipkovnico
Storitve pretakanja, do koder seže oko
Aplikacije Smart TV
Uživajte v vsebini z živimi podrobnostmi
4K UHD
To pomeni, da lahko uživate v svoji najljubši vsebini v kakovosti do 4K.
Priključite in pojdite
Več povezav
Zaslon
Diagonala zaslona: 109,2 cm (43")
Ločljivost zaslona: 3840 x 2160 slikovnih pik
Vrsta HD: 4K Ultra HD
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Tehnologija zaslona: LCD
Vrsta plošče: VA
Svetlost (tipična): 300 cd/m²
Svetlost: 240 cd/m²
Odzivni čas: 4 ms
Vrsta merjenja odzivnega časa: GTG (Sivo v sivo)
Oblika zaslona: Ploščat
Kontrastno razmerje: 5000:1
Največja frekvenca osveževanja: 60 Hz
Vidni kot, vodoravno: 178°
Vidni kot, navpično: 178°
Število barv zaslona: 1 milijarda barv
Vidna velikost (vodoravno): 94,1 cm
Vidna velikost (navpično): 52,9 cm
Diagonala zaslona (cm): 108 cm
Funkcija: Podpora za video visokega dinamičnega razpona (HDR).
Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR): High Dynamic Range 10 (HDR10)
Pokritost NTSC (tipično): 72 %
Storitve
Funkcija: Hitro polnjenje
Funkcija: Tehnologija brez utripanja
Funkcija: Igralni način
Funkcije igre: Super ultraširok pogled igre
Nameščen operacijski sistem: Tizen
večpredstavnost
RMS moč: 20 W
Funkcija: Vgrajeni zvočniki
Funkcija: prilagodljiv nadzor zvoka (ASC)
oblikovanje
Pozicioniranje na trgu: Potrošnik
Barva izdelka: Črna
Barva stopala: črna
Povezave in vmesniki
Funkcija: Integrirano zvezdišče USB
Različica zvezdišča USB: 2.0
Vrsta vrat USB navzgor: USB Type-C
Število rež navzgor: 1
Število spodnjih rež USB-A: 2
Funkcija: USB Power Delivery
USB napajalnik do: 65 W
Funkcija: HDMI
Število vrat HDMI: 2
Različica HDMI: 2.0
Funkcija: HDCP
Različica HDCP: 2.2
omrežje
Funkcija: Wi-Fi
Standardi WLAN: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Funkcija: Bluetooth
Različica Bluetooth: 5.2
ergonomija
Funkcija: nosilec VESA
Vmesnik za montažo na ploščo: 200 x 200 mm
Funkcija: pritrditev na steno
Funkcija: Izboljšano upravljanje kablov
Funkcija: nastavitev naklona
Razpon kota nagiba: -2 - 20°
energije
Razred energijske učinkovitosti (SDR): G
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1.000 ur: 76 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 124 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 52 W
Poraba energije (pripravljenost): 0,5 W
Poraba energije (maks.): 210 W
AC vhodna napetost: 100 - 240 V
Vrsta napajanja: Notranji
Lestvica energetske učinkovitosti: A do G
Evropski register proizvodov za označevanje z energijskimi nalepkami (EPREL) koda: 1956475
Pogoji delovanja
Delovna temperatura: 10 - 40 °C
Relativna vlažnost med delovanjem: 10 - 80%
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 965,5 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 247,2 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 629,3 mm
Teža (vključno s stojalom): 10,6 kg
Širina (brez stojala): 965,5 mm
Globina (brez stojala): 25,7 mm
Višina (brez stojala): 559,8 mm
Teža (brez stojala): 8,5 kg
Podatki o embalaži
Vrsta stojala: Enostavno stojalo
Širina embalaže: 1198 mm
Globina embalaže: 159 mm
Višina embalaže: 677 mm
Teža paketa: 13,7 kg
Obseg dobave
Funkcija: priloženo stojalo
Priloženi kabli: AC, HDMI, USB Type-C
Funkcija: Priložen daljinski upravljalnik
Dolžina napajalnega kabla: 1,5 m
Druge funkcije
Lastnost: odboj zvoka
Funkcija: Zrcaljenje zaslona
Funkcija: TV Plus
Funkcija: Podpora za aplikacijo SmartThings
Funkcija: Deluje s Samsung Bixby
Lastnost: tapnite Pogled
Virtualni pomočnik: Amazon Alexa & Samsung Bixby
Lastnost: govorna interakcija na daljnem polju
Funkcija: Univerzalni vodnik
Funkcija: Več pogledov
Sistem formata digitalnega signala: Ni podprt
Funkcija: Samsung Eye Saver Mode
Garancijska doba: 2 leti
Funkcija: Anynet + (HDMI-CEC)
Lastnost: velikost slike
Funkcija: Brezžični zaslon
Lastnost: Adaptive Image
Lastnost: spretno umerjanje
Tržnice NFT: Nifty Gateway
Nepremičnina: Delovni prostor
Funkcija: Virtual AIM Point
Lastnina: Moja vsebina
Funkcija: Samodejno preklapljanje vira+
Certificiranje: Windows 11
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ta monitor primeren za uporabo kot osrednji zaslon v poslovnem okolju?
Kateri priključki so na voljo za povezovanje z računalnikom?
Poleg HDMI in USB-C z napajanjem 65 W, monitor omogoča enostavno povezavo tako s prenosniki kot tudi z namiznimi računalniki sodobnih generacij brez dodatnih adapterjev.
Ali lahko tega monitorja uporabljam za igranje iger?
Monitor s 60 Hz osveževanjem in velikim zaslonom ponuja prijetno izkušnjo za casual gaming. Če vas zanima več o prilagajanju monitorja različnim vrstam uporabe, so uporabne informacije na voljo tudi v našem vodiču za nakup monitorja.