Monitor Philips 24E2N1100LB 60,45 cm (23,8) FHD VA 100Hz 1ms LowBlue HDMI VESA
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Philips 24E2N1100LB – uravnotežen monitor za vsakodnevno produktivnost
- Full HD ločljivost za ostro besedilo in slike
- 100 Hz osveževanje in 1 ms odzivni čas za gladko izkušnjo
- LowBlue način za manj utrujene oči
- HDMI in VESA podpora za prilagodljivo namestitev
Zaslon VA predvaja osupljive slike s širokimi koti gledanja
Zaslon Full HD 16 : 9 za slike z jasnimi podrobnostmi
SmartContrast za podrobne globoke črne odtenke
Način LowBlue in odpravljanje migetanja prijazna do oči
Način EasyRead omogoča branje kot na papirju
HDMI zagotavlja univerzalno digitalno povezljivost
Podstavek VESA za priročno uporabo
Izjemno gladka akcija s tehnologijo prilagodljive sinhronizacije
Hiter odzivni čas 1 ms (MPRT) za ostro sliko in tekoč potek igranja
Hitrost osveževanja 100 Hz za izjemno tekoče slike
Ta zaslon Philips osvežuje sliko do stokrat na sekundo, zato je veliko hitrejši od standardnih monitorjev. S frekvenco osveževanja 100 Hz lahko igričarji na zaslonu opazijo vse ključne prizore, ki prikazujejo premikanje sovražnikov z izjemno tekočim gibanjem, zato jih zlahka zadenejo.
Velikost zaslona: 23,8 palca/60,5 cm
Razmerje stranic: 16 : 9
Tip LCD-zaslona: LCD VA
Vrsta osvetlitve ozadja: Sistem W-LED
Razmik med slikovnimi pikami: 0,2745 x 0,2745 mm
Svetlost: 250
Barve zaslona: 16,7 M
Kontrastno razmerje (običajno): 4000 : 1 SmartContrast
Dinamično kontrastno razmerje Mega Infinity
Odzivni čas (običajno): 4 ms (med sivinskimi odtenki)
Kot gledanja: 178º (V)/178º (N) pri C/R > 10
Izboljšava slike: SmartImage
Najvišja ločljivost: 1920 x 1080 pri 100 Hz
Učinkovito vidno področje: 527,04 (V) x 296,46 (N) mm
Hitrost osveževanja: VGA: 30–85 kHz (V)/48–60 Hz (N); HDMI: 30–115 kHz (V)/48–100 Hz (N)
sRGB: Da
Brez migetanja: Da
Gostota slikovnih pik: 92,56 PPI
Način LowBlue: Da
Premaz zaslona: Proti bleščanju, trdota 3H, 25-odstotna zameglitev
MPRT: 1 ms*
EasyRead: Da
Prilagodljiva sinhronizacija (VRR): Da
Signalni vhod: VGA x 1, HDMI 1.4 x 1
Sinhronizacijski vhod: Ločena sinhronizacija
Sinhronizacija zelene
HDCP: HDCP 1.4 (HDMI)
Združljivost s Plug & Play
DDC/CI
Mac OS
sRGB
Windows 11/10
Priročna uporaba
Vklop/izklop napajanja
Meni
Svetlost
Vhod
SmartImage
Jeziki prikaza na zaslonu
Brazilska portugalščina
Češčina
Nizozemščina
Angleščina
Finščina
Francoščina
Nemščina
Grščina
Madžarščina
Italijanščina
Japonščina
Korejščina
Poljščina
Portugalščina
Ruščina
Poenostavljena kitajščina
Španščina
Švedščina
Tradicionalna kitajščina
Turščina
Ukrajinščina
Druge prednosti
Ključavnica Kensington
Nosilec VESA (100 x 100 mm)
Nagib: –5/20
Napajanje: Zunanji 100–240 V AC, 50–60 Hz
Izklopljeno: 0,3 W (običajno)
Vklopljeno: 17,7 W (običajno)
Stanje pripravljenosti: 0,5 W (običajno)
LED-indikator napajanja:
Delovanje – belo
Stanje pripravljenosti – belo (utripa)
Razred na energetski oznaki: E
Izdelek s stojalom (mm): 541 x 416 x 180
Embalaža v mm (Š x V x G): 610 x 378 x 126
Izdelek brez stojala (mm): 541 x 322 x 34
Izdelek z embalažo (kg): 4,63
Izdelek s stojalom (kg): 2,44
Izdelek brez stojala (kg): 2,16
Nadmorska višina: Delovanje: +12.000 čevljev (3658 m), mirovanje: +40.000 čevljev (12.192 m)
Temperaturni razpon (med delovanjem): 0 do 40
MTBF: 50.000 ur (brez osvetlitve ozadja)
Relativna vlažnost: 20–80 %
Temperat. razpon (shranjevanje): –20 do 60
Varovanje okolja in energija: RoHS
Brez živega srebra
Embalaža iz reciklirnih materialov: 100
Zakonska odobritev:
CB
Oznaka CE
TÜV/ISO 9241-307
TÜV-BAUART
EAC
EAEU RoHS
UKCA
EMF
FCC
ICES-003
Barva: Črna
Površina: Teksturirano
Kabli: Kabel HDMI, napajalni kabel
Uradna stran proizvajalca: https://www.philips.si/c-p/24E2N1100LB_00/monitor-full-hd-lcd-monitor
Enaa povzetek
Monitor Philips 24E2N1100LB s 24-palčno diagonalo in ločljivostjo Full HD je primeren za vsakodnevno uporabo pri delu z dokumenti, spletom ali multimedijo, pa tudi kot pomožni zaslon ob prenosniku. Zaradi 100 Hz osveževanja in hitrega odzivnega časa je lahko sprejemljiva izbira tudi za občasne igre, če niso v ospredju zahtevni in tekmovalni žanri. Monitor ponuja uravnoteženo kombinacijo velikosti, ločljivosti in funkcij za uporabnike, ki želijo preprost, zanesljiv prikazovalnik brez naprednih profesionalnih nastavitev ali potrebe po višjih ločljivostih. Opozorilo: za zahtevno grafično delo ali intenzivni gaming v najhitrejših žanrih je lahko omejitev predvsem tip panela ali osnovni nabor nastavitev.
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ta monitor primeren za dolgotrajno pisarniško delo?
Je ta model primeren za zahtevnejši gaming?
Philips 24E2N1100LB nudi 100 Hz osveževanje in 1 ms odzivni čas, kar omogoča gladko sliko pri priložnostnih igrah, a za tekmovalne oziroma najzahtevnejše igre bodo naprednejši gaming monitorji z višjo frekvenco in IPS paneli primernejša izbira. Več o tem, kaj izbrati za igričarsko uporabo, lahko preberete v našem vodiču za izbiro monitorja.