NEC MultiSync E437Q 108cm (42,5) 4K VA 16/7 LED LCD informacijski zaslon
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
NEC MultiSync E437Q informacijski zaslon je primeren za sejne sobe ali maloprodajne prostore. Je izredno preprost za uporabo, saj lahko vsebino predvajate preko multimedijskega predvajalnika.
Visoko energetsko učinkovit zaslon z LED osvetljenim ozadjem zagotavlja nizko porabo energije, daljšo življenjsko dobo osvetlitve in lažjo zasnovo za lažji transport, montažo in integracijo.
Tanek dizajn in integrirani zvočniki - estetska oblika je prijetna za pogled in omogoča enostavno in poceni namestitev.
Zaslon, pripravljen za prihodnost - vključuje več standardnih digitalnih in analognih vhodnih signalov za prilagodljivo integracijo v AV infrastrukturo.
Profesionalna integracija - obogatena z osnovno funkcionalnostjo RS232, IR in zaklepom tipk ter digitalnim avdio izhodom S / PDIF, zaslon se lahko enostavno integrira v profesionalne aplikacije v javnih okoljih.
Samostojno delovanje - zaslon je zasnovan za preprosto samostojno delovanje zaradi integriranega predvajalnika, zvočnikov in funkcionalnosti razporejanja.
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalčeva koda | 60004544 |
| EAN koda | 5028695116757 |
| energijski_razred | No |
| Proizvajalec | SHARP / NEC |
| Tip matrike: | VA z direktno LED osvetljitvijo |
| Diagonala zaslona: | 108 cm / 42,5'' |
| Ločljivost: | 3840 x 2160 |
| Čas delovanja: | 16/7 |
| Smer postavitve: | ležeča |
| Velikost točke: | 0,364 mm |
| Kontrast: | 4000:1 |
| Svetilnost: | 350 cd/m2 |
| Vidni kot: | 178° |
| Odboj svetlobe (Haze level): | 2 % |
| Odzivni čas: | 8 ms |
| Video priključki: | Vhodni: 1x VGA, Component (RCA), Composite (RCA), 3x HDMI |
| Audio priključki: | Vhodni: 1x 3,5 mm priključek, 3x HDMI; izhodni: 1x 3,5 mm priključek, 1x SPDIF |
| Multimedijski predvajalnik: | podprti formati za slike: JPG (baseline, progressive, RGB, CMYK); max. resolution 15360 x 8640 |
| Nadzor: | RS232C (9-pin D-sub), daljinec |
| Zvocniki: | 10 W + 10 W |
| Poraba: | 86 W |
| Energijski razred | G |
| Debelina okvirja: | 11,9 mm / 14,9 mm (spodaj) |
| Dimenzije: | 968 x 559 x 77 mm (Š x V x D) brez stojala |
| Masa: | 8,9 kg |
| Barva: | črna |
| Certifikati: | EnergyStar 7.0 |
| Vsebina paketa: | zaslon, HDMI kabel, napajalni kabel, daljinski upravljalec |
| Dodatna oprema (opcija): | podnožje (ST-43E), stenski nosilec (PDW S 32-55L); vse na voljo za doplačilo |
| Garancija | 36 mesecev |
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com