Več podobnih: Monitorji Philips
Več podobnih: Monitorji Philips
Monitor z zvočniki Philips 246V5LHAB V-line 24 FHD TN
128,49 €
Cena brez DDV: 105,32 €
12 x 13,02 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Vedno živahne slike
Tehnologija LED za živahne barve
Enostavna nastavitev zaslona s tehnologijo SmartControl Lite
SmartContrast za podrobne črne dele
Zaslon 16:9 Full HD za vrhunske užitke ob gledanju
Sodobna zasnova
Privlačna bleščeča zasnova
Podstavek VESA omogoča prilagodljivo namestitev
Uživajte v večpredstavnostnih vsebinah
Mogočen zvok iz zvočnikov moči 2 x 2 W RMS
HDMI Ready za razvedrilo Full HD
Prijaznejši do okolja
Okolju prijazen zaslon brez živega srebra
Okolju prijazni materiali so v skladu z vsemi mednarodnimi standardi
Zaradi nizke porabe energije prihranite pri stroških
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalčeva koda | 246V5LHAB/00 |
| EAN koda | 8712581670559 |
| Proizvajalec | PHILIPS |
| Ločljivost: | 1920x1080 @ 60 Hz (16:9) |
| Diagonala zaslona: | 61 cm (24'') |
| Tip matrike: | TN LED |
| Velikost točke: | 0,277 x 0,277 mm |
| Kontrast: | statični: 1000:1, dinamični: 10000000:1 |
| Svetilnost: | 250 cd/m2 |
| Vidni kot: | 170° / 160° |
| Odzivni čas: | 5 ms |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x VGA, 1x HDMI |
| Vgrajeni zvočniki: | 2x 2,0 W |
| Prilagodljivost | nagib -5° do 20° |
| Poraba energije: | 22W običajno, do 1W v varčevanju |
| Napajalnik: | notranji |
| Dodatno: | EnergyStar 6.0, EPEAT Silver, RoHS, Brez svinca, Brez živega srebra, Certifikat TCO, VESA 100x100 |
| Barva: | črna |
| Masa: | s stojalom: 4,65 kg brez stojala: 4,22 kg |
| Dimenzije: | s stojalom: 565 x 435 x 238 mm brez stojala: 565 x 354 x 63 mm |
| Garancija | 24 mesecev |
Kupi skupaj:
Monitor z zvočniki Philips 246V5LHAB V-line 24 FHD TN
128,49 €
Vsi izdelki skupaj
133,24 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Ta izdelek
Monitor VIEWSONIC VG2448A-2 60,96 cm (24") IPS FHD HDMI VGA LCD LED USB 3.2
161,02 €
60,96 cm (24")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
110,34 €
60,96 cm (24")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
183,83 €
60,96 cm (24")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
60,96 cm (24")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana