star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,88 (43 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 152168358
S točkami zvestobe do popustov: 20 točk.
Samsung ViewFinity S7 S70D – izjemno ostra slika za delo in domačo rabo
Primerno za poslovne uporabnike 27'' z 4K ločljivostjo za več opravil IPS zaslon za naravne barve
  • Ostra slika za lažje delo z besedili in preglednicami
  • IPS panel za široke vidne kote in kakovostne barve
  • Velika delovna površina za več odprtih oken hkrati
  • Priključka HDMI in DisplayPort za prilagodljivo povezljivost
  • Primeren tudi za domačo uporabo in priložnostni ogled vsebin
Tehnične podrobnosti
Specifikacije https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1965511_SL.pdf
Velikost zaslona 68,58 cm (27,0")
Ločljivost 3840 x 2160 ( 4K )
Ločljivost dodatno 16:9
Nastavljiv po višini Ne
Zaslon na dotik Ne
Zvočniki Ne
Ukrivljen zaslon Ne
Prilagodljivo osveževanje Brez
Namen monitorja Domača raba
Priključki HDMI, DP
Tip matrike IPS
Svetilnost 350 cd/?
Kontrast 1000:1
Odzivni čas 5ms
Velikost pike /
Vidni kot 178/178
Hitrost osveževanja Do 60Hz
Število barv in barvni gamut Maks. 1.07B
Nastavljivost zaslona Nagib
VESA standard 100x100
Barva Črna
Energijski razred F
Mere (Š x V x G) 612.9 x 473.2 x 180 mm
Mere brez stojala 612.9 x 367.7 x 41.6 mm
Teža 5 kg
Dodatne informacije /
Priloženo Kabel HDMI
Garancija v mesecih 24
Enaa povzetek
Povzeto po: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Odgovori na pogosta vprašanja
Za kakšne dejavnosti je ta monitor najbolj primeren?
Ali je 27-palčni 4K monitor primeren za daljšo uporabo pred zaslonom?
Ali je monitor primeren za tekmovalno igranje iger?
Kako je z možnostjo priklopa različnih naprav?
Ali se monitor dobro obnese kot del postavitve z dvema zaslonoma?
Opis posodobljen: marec 2026
4,88 na podlagi 43 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Ta izdelek
Monitor Eizo EV2740X-WT, 68,58 cm (27"), 3840x2160 UHD 4K,16:9, IPS,350cd/m2,60Hz,5ms,HDMI,DP,USB-C (94W),RJ-45,bela (EV2740X-WT)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
Poslovni monitor
68,58 cm (27")
3840 x 2160 (4K UHD)
Da
Da,94 W
Ne
5
60
3 leta + 2 dodatni leti s spletno registracijo
Poslovni monitor
68,58 cm (27")
3840 x 2160 (4K UHD)
IPS
Da, 65W
16:9
4
60
2 leti
68,58 cm (27")
1920 x 1080 (FHD)
5
/
/
2 leti
68,58 cm (27")