Več podobnih: Monitorji Samsung
Več podobnih: Monitorji Samsung
Monitor Samsung U32J590, 32'', VA, 16:9, 3840x2160, 2x HDMI, DP (LU32J590UQUXEN)
338,81 €
Cena brez DDV: 277,71 €
24 x 16,86 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 81,28 cm (32,0'') |
| Ločljivost | 3840 x 2160 ( 4K ) |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | FreeSync |
| Namen monitorja | Domača raba |
| Priključki | 2x HDMI, DP, izhod za slušalke |
| Tip matrike | VA |
| Svetilnost | 270 cd/m2 |
| Kontrast | 3000:1 |
| Kontrast dodatno | mega (dinamični) |
| Odzivni čas | 4 ms (GtG) |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178°/178° |
| Hitrost osveževanja | 60 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 1,07 B |
| Nastavljivost zaslona | nagib: -2° (±2°) ~ 15° (±2°) |
| VESA standard | / |
| Barva | modro-siva |
| Energijski razred | G |
| Mere (Š x V x G) | 729,5 x 534,5 x 250,5 mm |
| Mere brez stojala | 729,5 x 427,8 x 56,4 mm |
| Teža | 6,4 kg (s stojalom) |
| Teža dodatno | 5,5 kg (brez stojala) |
| Dodatne informacije | Samsung MagicBright, Samsung MagicUpscale, Eco Saving Plus, Eye Saver Mode, Flicker Free, Game Mode |
| Dodatne informacije dodatno | Eco Saving Plus, Image Size, Windows 10 Certification |
| Priloženo | HDMI kabel, inštalacijski CD, hitra navodila |
| Garancija v mesecih | 24 |
Kupi skupaj:
Monitor Samsung U32J590, 32'', VA, 16:9, 3840x2160, 2x HDMI, DP (LU32J590UQUXEN)
338,81 €
Vsi izdelki skupaj
343,56 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Hitrost osveževanja (Hz)
Ta izdelek
Informacijski zaslon Samsung LH55QBCEBCXEN 140 cm (55"), 3840x2160 (4K UHD), VA, 350cd/m2, 16:9 8ms 60Hz 16/7 Digital Signage HDMI DVI USB TizenOS Črna 117134459
735,10 €
140 cm (55")
3840 x 2160 (4K UHD)
VA
Da
Ne
Ne
Ne
60
Podoben izdelek
1.026,45 €
80,1 cm (31,5)
3840 x 2160 (4K UHD)
VA
Da
Ne
Ne
Da
144
Podoben izdelek
221,47 €
81,28 cm (32")
3840 x 2160 (4K UHD)
VA
Da
Ne
Ne
Ne
60
Podoben izdelek
344,80 €
93,98 cm (37)
3840 x 2160 (4K UHD)
VA
Da
Ne
Ne
Ne
60
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana