Monitor Samsung U28R550UQRX, 28, IPS, 16:9, 3840x2160, 2x HDMI, DP, VESA LU28R550UQPXEN
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,25 (4 ocen)
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 148163136
S točkami zvestobe do popustov: 23 točk.
Uživajte v vrhunski kakovosti slike z monitorjem Samsung U28R550UQP. Njegov 28" IPS zaslon ponuja bogate barve, visoke podrobnosti in udobno doživetje ogleda s TÜV certificirano Eye Care technologijo.
Tehnične podrobnosti
Velikost zaslona 71,12 cm (28,0'')
Ločljivost 3840 x 2160 ( 4K )
Ločljivost dodatno 16:9
Nastavljiv po višini Ne
Zaslon na dotik Ne
Zvočniki Ne
Ukrivljen zaslon Ne
Prilagodljivo osveževanje Radeon FreeSync
Namen monitorja Domača raba
Priključki 2x HDMI, DP, izhod za slušalke
Tip matrike IPS
Kontrast 1000:1
Odzivni čas 4 ms (GtG)
Velikost pike /
Vidni kot 178°/178°
Hitrost osveževanja 60 Hz
Nastavljivost zaslona nagib: -2° - 15°
VESA standard 75 x 75 mm
Barva Temno modro siva
Energijski razred F
Mere (Š x V x G) 638.8 x 479.3 x 250.5 mm
Mere brez stojala 638.8 x 374.0 x 64.0 mm
Teža 5 kg (brez stojala)
Teža dodatno 5,6 kg (s stojalom)
Priloženo HDMI kabel, napajalni kabel (1,5 m)
Garancija v mesecih 24
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,25 na podlagi 4 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor ASUS VP32UQ 80,01cm (31,5") 4K IPS HDR HDMI/DP zvočniki
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
Standardna uporaba
81,28 cm (32")
3840 x 2160 (4K UHD)
IPS
Da
Ne
Ne
16:9
4
60
Da
3 leta
Standardna uporaba
68,58 cm (27")
3840 x 2160 (4K UHD)
IPS
16:9
5
60
2 leti
68,58 cm (27")
5
2 leti
68,58 cm (27")