Več podobnih: Monitorji Samsung
Več podobnih: Monitorji Samsung
Monitor Samsung U28R550UQRX, 28, IPS, 16:9, 3840x2160, 2x HDMI, DP, VESA LU28R550UQPXEN
234,25 €
Cena brez DDV: 192,01 €
24 x 11,88 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Uživajte v vrhunski kakovosti slike z monitorjem Samsung U28R550UQP. Njegov 28" IPS zaslon ponuja bogate barve, visoke podrobnosti in udobno doživetje ogleda s TÜV certificirano Eye Care technologijo.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 71,12 cm (28,0'') |
| Ločljivost | 3840 x 2160 ( 4K ) |
| Ločljivost dodatno | 16:9 |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Radeon FreeSync |
| Namen monitorja | Domača raba |
| Priključki | 2x HDMI, DP, izhod za slušalke |
| Tip matrike | IPS |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odzivni čas | 4 ms (GtG) |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178°/178° |
| Hitrost osveževanja | 60 Hz |
| Nastavljivost zaslona | nagib: -2° - 15° |
| VESA standard | 75 x 75 mm |
| Barva | Temno modro siva |
| Energijski razred | F |
| Mere (Š x V x G) | 638.8 x 479.3 x 250.5 mm |
| Mere brez stojala | 638.8 x 374.0 x 64.0 mm |
| Teža | 5 kg (brez stojala) |
| Teža dodatno | 5,6 kg (s stojalom) |
| Priloženo | HDMI kabel, napajalni kabel (1,5 m) |
| Garancija v mesecih | 24 |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Monitor Samsung U28R550UQRX, 28, IPS, 16:9, 3840x2160, 2x HDMI, DP, VESA LU28R550UQPXEN
234,25 €
Vsi izdelki skupaj
239,00 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor ASUS VP32UQ 80,01cm (31,5") 4K IPS HDR HDMI/DP zvočniki
475,82 €
Standardna uporaba
81,28 cm (32")
3840 x 2160 (4K UHD)
IPS
Da
Ne
Ne
16:9
Ne
Ne
4
350
Ne
60
Da
Ne
3 leta
Standardna uporaba
68,58 cm (27")
3840 x 2160 (4K UHD)
IPS
Da
Ne
Ne
16:9
Ne
Ne
5
300
Ne
60
Ne
Ne
2 leti
Podoben izdelek
232,23 €
Standardna uporaba
68,58 cm (27")
3840 x 2160 (4K UHD)
IPS
Da
Ne
Ne
16:9
Ne
Ne
5
400
Da
60
Ne
Ne
2 leti
Podoben izdelek
213,90 €
Standardna uporaba
68,58 cm (27")
3840 x 2160 (4K UHD)
IPS
Da
Ne
Ne
16:9
Ne
Ne
4
350
Ne
60
Da
Ne
1 leto
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
