star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,50 (6 ocen)
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 148163456
S točkami zvestobe do popustov: 75 točk.
Tehnične podrobnosti
Specifikacije https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1401473_SL.pdf
Velikost zaslona 81,28 cm (32,0'')
Ločljivost 3840 x 2160 ( 4K )
Ločljivost dodatno 16:9
Nastavljiv po višini Da
Zaslon na dotik Ne
Zvočniki Ne
Ukrivljen zaslon Da
Ukrivljen zaslon dodatno 1000R
Namen monitorja Gaming
Priključki DP, 2x HDMI, USB Hub, izhod za slušalke
Tip matrike VA
Svetilnost 350 cd/m2
Kontrast 1,000,000:1
Odzivni čas 1ms(GTG)
Velikost pike /
Vidni kot 178/178
Hitrost osveževanja 165 Hz
Število barv in barvni gamut Barvni gamut 95%
Nastavljivost zaslona Višina, nagib, pivot, rotacija
VESA standard 100x100
Barva Črna
Energijski razred G
Mere (Š x V x G) 713.0 x 606.2 x 311.1 mm
Mere brez stojala 713.0 x 440.3 x 185.0 mm
Teža 8.6 kg
Dodatne informacije /
Priloženo Napajalni kabel, DP kabel
Garancija v mesecih 36
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Samsung Electronics Austria GmbH Praterstrasse 31 Vienna AT
office.ljubljana@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,50 na podlagi 6 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
4,75 (4 ocen)
Gaming monitor
80,1 cm (31,5)
3840 x 2160 (4K UHD)
VA
Da
Ne
Ne
16:9
Da
1
144
2 leti
Gaming monitor
81,28 cm (32")
2560 x 1440 (WQHD)
VA
16:9
1
165
2 leti
Standardna uporaba
81,28 cm (32")
3840 x 2160 (4K UHD)
5
60
81,28 cm (32")