Več podobnih: Monitorji Samsung
Več podobnih: Monitorji Samsung
Monitor Samsung 32 G75NB Odyssey Neo G7 ukrivljen, Mini-LED, VA, 3840x2160, 2x HDMI, DP, USB LS32BG750NPXEN
753,17 €
Cena brez DDV: 617,35 €
36 x 25,58 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1401473_SL.pdf |
| Velikost zaslona | 81,28 cm (32,0'') |
| Ločljivost | 3840 x 2160 ( 4K ) |
| Ločljivost dodatno | 16:9 |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Da |
| Ukrivljen zaslon dodatno | 1000R |
| Namen monitorja | Gaming |
| Priključki | DP, 2x HDMI, USB Hub, izhod za slušalke |
| Tip matrike | VA |
| Svetilnost | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1,000,000:1 |
| Odzivni čas | 1ms(GTG) |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178/178 |
| Hitrost osveževanja | 165 Hz |
| Število barv in barvni gamut | Barvni gamut 95% |
| Nastavljivost zaslona | Višina, nagib, pivot, rotacija |
| VESA standard | 100x100 |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | G |
| Mere (Š x V x G) | 713.0 x 606.2 x 311.1 mm |
| Mere brez stojala | 713.0 x 440.3 x 185.0 mm |
| Teža | 8.6 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Priloženo | Napajalni kabel, DP kabel |
| Garancija v mesecih | 36 |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Samsung Electronics Austria GmbH
Praterstrasse 31 Vienna AT
office.ljubljana@samsung.com
Kupi skupaj:
Monitor Samsung 32 G75NB Odyssey Neo G7 ukrivljen, Mini-LED, VA, 3840x2160, 2x HDMI, DP, USB LS32BG750NPXEN
753,17 €
Vsi izdelki skupaj
757,92 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor Samsung G85NB ODYSSEY NEO G8 80,1 cm (31,5''), 350cd/m2, VA, 16:9, 3840x2160, DP, 2xHDMI, USB-hub LS32BG850NPXEN
1.026,45 €
Gaming monitor
80,1 cm (31,5)
3840 x 2160 (4K UHD)
VA
Da
Ne
Ne
16:9
Ne
Da
1
350
Da
144
Da
Ne
2 leti
Podoben izdelek
204,23 €
Gaming monitor
81,28 cm (32")
2560 x 1440 (WQHD)
VA
Da
Ne
Ne
16:9
Ne
Ne
1
250
Ne
165
Ne
Ne
2 leti
Podoben izdelek
221,47 €
Standardna uporaba
81,28 cm (32")
3840 x 2160 (4K UHD)
VA
Da
Ne
Ne
16:9
Ne
Ne
5
350
Ne
60
Ne
Ne
2 leti
Podoben izdelek
987,47 €
Gaming monitor
81,28 cm (32")
3840 x 2160 (4K UHD)
OLED
Da
Ne
Ne
16:9
Ne
Ne
0,03
250
Da
240
Ne
Ne
2 leti
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana