Monitor Samsung S27E510C 27 Curved
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT124143
S točkami zvestobe do popustov: 25 točk.
zaslon: 68,58 cm (27") LED VA monitor
z ukrivljenim zaslonom (CURVED)
ločljivost: 1920 x 1080 FULL HD (16:9)
priklop: VGA, HDMI, DP, izhod za slušalke
odzivni čas: 4 ms (GTG)
kontrast: MEGA DCR (5.000.000 : 1)
ostalo: vgrajeni zvočniki (5W x 2)
garancija: 2 leti
--------------------------------------------------
ZASLON
vrsta: VA LED Curved
vidni kot 178°/178°
svetilnost: 250 cd/m2
statični kontrast: 3000 : 1
PRIKLOP
D-Sub, HDMI,
Headphone (izhod za slušalke)
ZVOČNIKI
vgrajeni zvočniki 2x 5W
MOŽNOSTI
Eco Saving (prednastavitve svetilnosti za manjšo
porabo el. energije),
Flicker Free (brez utripanja),
Game mode (prilagojen kontrast ter svetilnost za
optimalno igralno izkušnjo)
OSTALO
poraba: manj kot 30W
standardi: Energy Star 6.0
vsebnost živega srebra: 0.0 mg
stojalo: pregibno
stenska montaža: VESA (100 x 100)
dimenzije s stojalom: 623,2 x 463 x 181,6 mm
barva: sijajno črna
priložen D-sub kabel
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra LS27E510CS/EN
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,80 (5 ocen)
60,45 cm (23,8")
4,86 (14 ocen)
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")