Monitor Samsung S27B970DS LED (LS27B970DS/EN)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (2 ocen)
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT110075
S točkami zvestobe do popustov: 96 točk.
zaslon: 68,5 cm (27") PLS LED monitor
ločljivost: 2560 x 1440 Wide Quad HD
priklop: DualLink DVI, Display Port, HDMI, USB Hub
odzivni čas: 5 ms
kontrast: 5.000.000 : 1
ostalo: MHL, zvočniki, nast. višina, kalibracija
garancija: 3 leta
--------------------------------------------------
ZASLON
vrsta: PLS LED
vidni kot 178°/178°
svetilnost: 285 cd/m2 (High Bright Mode),
285 cd/m2 (Standard Mode)
KALIBRACIJA
H/W Calibration Engine: DA
Factory Tuning: DA (tovarniško kalibrirana slika)
LUT (Look-up Table) bitna globina: 16 bit
PRIKLOP
DualLink DVI, Display Port (1.1), HDMI (1.4),
USB Hub (USB 2.0, 1 Up,2 Down)
MOŽNOSTI
MHL (Mobile High-Definition Link - vmesnik za
priklop mobilnih naprav na monitor),
Eco Saving (prednastavitve svetilnosti za manjšo
porabo el. energije), Color Mode - Standard,
High Bright, Cinema, sRGB, Calibration
(tovarniške prednastavitve slike), Off Timer
ZVOK
zvočniki 2× 7W
OSTALO
poraba: manj kot 35W (energijski razred B)
standard: Energy Star 5.0
stojalo: pregibno, nastavljivo po višini (100 mm)
dimenzije s stojalom: 645 x 467 x 247 mm
barva: sijajno črno in metalno siva
priloženi Displayport kabel, MHL kabel,
Garancija: 3L
DVI-DualLink kabel, USB 2.0 kabel
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra LS27B970DS/EN
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 2 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,80 (5 ocen)
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")