Več podobnih: Monitorji Samsung
Več podobnih: Monitorji Samsung
Monitor Samsung S24F352FHU 23,5 FHD PLS
115,95 €
Cena brez DDV: 95,04 €
12 x 11,88 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
60 cm (24") FHD monitor s super tanko obliko in igralnim načinom.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 59,8 cm (23,5'') |
| Ločljivost | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | FreeSync |
| Namen monitorja | Domača raba |
| Priključki | VGA, HDMI |
| Tip matrike | PLS |
| Kontrast | 1000:1 |
| Kontrast dodatno | mega (dinamični) |
| Odzivni čas | 4 ms |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178°/178° |
| Hitrost osveževanja | 60 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 16,7 M / 72% |
| Nastavljivost zaslona | -1°(±1°) - 22°(±2°) |
| VESA standard | 75 x 75 mm |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | F |
| Mere (Š x V x G) | 547,7 x 418 x 206,5 mm |
| Mere brez stojala | 547,7 x 320,7 x 81,7 mm |
| Teža | 3,3 kg (s stojalom) |
| Dodatne informacije | Samsung MagicBright, Samsung MagicUpscale, Eco Saving Plus, Eye Saver Mode, Flicker free, Game Mode, Image Size |
| Priloženo | HDMI kabel, napajalni kabel (1,5 m),inštalacijski CD, hitra navodila |
| Garancija v mesecih | 24 |
Kupi skupaj:
Monitor Samsung S24F352FHU 23,5 FHD PLS
115,95 €
Vsi izdelki skupaj
120,70 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana