Monitor Samsung S24F352FHU 23,5 FHD PLS
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (1 ocene)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT131195
S točkami zvestobe do popustov: 12 točk.
60 cm (24") FHD monitor s super tanko obliko in igralnim načinom.
Tehnične podrobnosti
Velikost zaslona 59,8 cm (23,5'')
Ločljivost 1920 x 1080 ( FHD )
Nastavljiv po višini Ne
Zaslon na dotik Ne
Zvočniki Ne
Ukrivljen zaslon Ne
Prilagodljivo osveževanje FreeSync
Namen monitorja Domača raba
Priključki VGA, HDMI
Tip matrike PLS
Kontrast 1000:1
Kontrast dodatno mega (dinamični)
Odzivni čas 4 ms
Velikost pike /
Vidni kot 178°/178°
Hitrost osveževanja 60 Hz
Število barv in barvni gamut 16,7 M / 72%
Nastavljivost zaslona -1°(±1°) - 22°(±2°)
VESA standard 75 x 75 mm
Barva Črna
Energijski razred F
Mere (Š x V x G) 547,7 x 418 x 206,5 mm
Mere brez stojala 547,7 x 320,7 x 81,7 mm
Teža 3,3 kg (s stojalom)
Priloženo HDMI kabel, napajalni kabel (1,5 m),inštalacijski CD, hitra navodila
Garancija v mesecih 24
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 1 ocene
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.