Monitor Samsung S24D330H 24 FHD TN
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Karakteristike monitorja:
ZASLON
Diagonala zaslona: 60,96 cm (24")
Matrika: TN
Format zaslona: 16:9
Ločljivost: 1920 x 1080
Svetlost: 200 cd/m2
Statični kontrast: 1000:1 (povpr.), 600:1 (min.)
Dinamični kontrast: Mega
Odzivni čas: 1 ms (GtG)
Vidni kot: 170°/160°
Št. barv: 16,7M
Osveževanje zaslona: 60 Hz
--------------------------------------------------
VHODI / IZHODI
VGA, HDMI
--------------------------------------------------
ERGONOMSKE LASTNOSTI
Tilt (pregib): -1°(±2°) - 20°(±2°)
--------------------------------------------------
OSTALO
Zunanji napajalnik, AC 100~240V
Poraba: 25 W (povpr.), 30 W (max.), 0,3 W (v pripravljenosti)
Dimenzije:
S stojalom: 569 x 417,2 x 197 mm
Brez stojala: 569 x 342,1 x 53,9 mm
Paket: 635 x 111 x 408 mm
Teža:
S stojalom: 3,15 kg
Brez stojala: 2,8 kg
Paket: 4,4 kg
--------------------------------------------------
VSEBINA PAKETA
HDMI kabel, hitra navodila
--------------------------------------------------
BARVA
Črna
--------------------------------------------------
POSEBNE LASTNOSTI
Samsung MagicBright, Samsung MagicUpscale, Samsung MagicAngle
Eco Saving Plus, Game Mode, Image Size, Windows 10 Certification
--------------------------------------------------
Garancija: 2 leti
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 60,96 cm (24,0") |
| Ločljivost | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Gaming |
| Priključki | VGA, HDMI |
| Tip matrike | TN |
| Svetilnost | manj kot 2500 lumnov |
| Kontrast | 1000:1 |
| Kontrast dodatno | mega (dinamični) |
| Odzivni čas | 1 ms (GtG) |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 170°/160° |
| Hitrost osveževanja | 60 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 16,7 M |
| Nastavljivost zaslona | Tilt (pregib): -1°(±2°) - 20°(±2°) |
| VESA standard | / |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | A |
| Mere (Š x V x G) | 569 x 417,2 x 197 mm |
| Mere brez stojala | 569 x 342,1 x 53,9 mm |
| Teža | 3,15 kg (s stojalom) |
| Teža dodatno | 2,8 kg (brez stojala) |
| Dodatne informacije | Samsung MagicBright, Samsung MagicUpscale, Samsung MagicAngle |
| Dodatne informacije dodatno | Eco Saving Plus, Game Mode, Image Size, Windows 10 Certification |
| Priloženo | HDMI kabel, hitra navodila |
| Garancija v mesecih | 24 |
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com