Monitor Samsung S24D300H 24 LED
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT118963
S točkami zvestobe do popustov: 13 točk.
Tehnične podrobnosti
Velikost zaslona 60,96 cm (24,0")
Ločljivost 1920 x 1080 ( FHD )
Nastavljiv po višini Ne
Zaslon na dotik Ne
Zvočniki Ne
Ukrivljen zaslon Ne
Prilagodljivo osveževanje Brez
Namen monitorja Domača raba
Priključki VGA, HDMI
Tip matrike TN
Svetilnost 250 cd/m2
Kontrast 1000:1
Kontrast dodatno mega (dinamični)
Odzivni čas 2 ms (GtG)
Velikost pike /
Vidni kot 17
Hitrost osveževanja 170°/160°
Število barv in barvni gamut 16,7 M
Nastavljivost zaslona nagib: -1°(±2) - 20°(±2)
VESA standard /
Barva Črna
Energijski razred A
Mere (Š x V x G) 569 x 417,2 x 197 mm
Mere brez stojala 569 x 342,1 x 53,9 mm
Teža 3,15 kg (s stojalom)
Teža dodatno 2,8 kg (brez stojala)
Priloženo VGA kabel, inštalacijski CD, hitra navodila
Garancija v mesecih 24
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,80 (5 ocen)
60,45 cm (23,8")
4,86 (14 ocen)
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")