Monitor Samsung LCD 723N (LS17HAAKSU/EDC)
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT089033
S točkami zvestobe do popustov: 13 točk.
velikost zaslona: 17"
maksimalna ločljivost: 1280 x 1024
vidni kot: 170°/160°
kontrast: 800:1
svetilnost: 300 cd/m2
št.barv: 16.7 mio
odzivni čas: 5 ms
priklop: analogni RGB
sep H/V, Composite, SOG
ostalo: napajalnik vgrajen
stojalo : simplet, gibljivo
VESA 75mm
varnostni standard: TCO'03
tehnologija: MagicBright3,Color Effect,Vista Basic
garancija: 3 leta
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Ta izdelek
Prenosni monitor 16.1'' (41 cm) FullHD IPS 144Hz, mHDMI, USB-C, zvočniki, ovitek, ARZOPA Z1FC
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
Do 43,18 cm (17")
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,80 (5 ocen)
Do 43,18 cm (17")
Do 43,18 cm (17")
Do 43,18 cm (17")