Več podobnih: Monitorji Samsung
Več podobnih: Monitorji Samsung
Monitor Samsung B2B F27T850QWU, 27, PLS, 16:9, 2560x1440, HDMI, DP, USB LF27T850QWUXEN
370,06 €
Cena brez DDV: 303,33 €
36 x 12,82 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Idealen monitor za profesionalna delovna okolja Vrhunski IPS-zaslon zagotavlja, da je besedilo videti živahno, barve pa kristalno čiste iz vseh smeri gledanja.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Ločljivost | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Poslovni |
| Priključki | HDMI, DP |
| Tip matrike | PLS |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odzivni čas | 4ms |
| Vidni kot | 178°/178° |
| Hitrost osveževanja | 75Hz |
| Število barv in barvni gamut | 1.07B |
| Nastavljivost zaslona | Tilt, Swivel, Height, Pivot |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Barva | črna |
| Energijski razred | F |
| Mere (Š x V x G) | 611.9 x 543.7 x 236.0 mm |
| Mere brez stojala | 611.9 x 366.1 x 77.2 mm |
| Teža | 8.0 kg |
| Priloženo | napajalni kabel, HDMI kabel |
| Garancija v mesecih | 36 |
Kupi skupaj:
Monitor Samsung B2B F27T850QWU, 27, PLS, 16:9, 2560x1440, HDMI, DP, USB LF27T850QWUXEN
370,06 €
Vsi izdelki skupaj
374,81 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Ta izdelek
Monitor Fujitsu P2711 TE 68,58 cm (27") , 2560x1440 (QHD), 16:9 QHD IPS 5ms HDMI DP USB-C zvočnik siv
249,59 €
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
302,79 €
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
VA
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
339,26 €
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
