Monitor Samsung B2B F27T850QWU, 27, PLS, 16:9, 2560x1440, HDMI, DP, USB LF27T850QWUXEN
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,75 (4 ocen)
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: avt153294
S točkami zvestobe do popustov: 37 točk.
Tehnične podrobnosti
Velikost zaslona 68,58 cm (27,0")
Ločljivost 2560 x 1440 ( QHD )
Nastavljiv po višini Da
Zaslon na dotik Ne
Zvočniki Ne
Ukrivljen zaslon Ne
Prilagodljivo osveževanje Brez
Namen monitorja Poslovni
Priključki HDMI, DP
Tip matrike PLS
Kontrast 1000:1
Odzivni čas 4ms
Vidni kot 178°/178°
Hitrost osveževanja 75Hz
Število barv in barvni gamut 1.07B
Nastavljivost zaslona Tilt, Swivel, Height, Pivot
VESA standard 100 x 100
Barva črna
Energijski razred F
Mere (Š x V x G) 611.9 x 543.7 x 236.0 mm
Mere brez stojala 611.9 x 366.1 x 77.2 mm
Teža 8.0 kg
Priloženo napajalni kabel, HDMI kabel
Garancija v mesecih 36
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,75 na podlagi 4 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Ta izdelek
Monitor Fujitsu P2711 TE 68,58 cm (27") , 2560x1440 (QHD), 16:9 QHD IPS 5ms HDMI DP USB-C zvočnik siv
4,80 (15 ocen)
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
IPS
Da
Ne
Ne
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
VA
Da
68,58 cm (27")
IPS
68,58 cm (27")