Ukrivljen QLED Gaming monitor Samsung Odyssey G9 C49G95TSSU 124cm (48,9'')
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (1 ocene)
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: avt151715
S točkami zvestobe do popustov: 144 točk.
Tehnične podrobnosti
Velikost zaslona 124,2 cm (48,9'')
Ločljivost 5120 x 1440
Ločljivost dodatno 32:9
Nastavljiv po višini Da
Zaslon na dotik Ne
Zvočniki Ne
Ukrivljen zaslon Da
Ukrivljen zaslon dodatno 1000R
Prilagodljivo osveževanje G-Sync
Namen monitorja Gaming
Priključki 2xDP, HDMI, izhod za slušalke, 2x USB, 3xUSB Hub
Tip matrike VA
Svetilnost Brightness (Typical)/Brightness (Min)
Kontrast 2500:1 (Typ)
Odzivni čas 1ms
Vidni kot 178°(H)/178°(V)
Hitrost osveževanja 240Hz
Število barv in barvni gamut (NTSC 1976) 88% (Typ)
Nastavljivost zaslona Height/Tilt/Swivel
VESA standard 100x100
Barva Bela
Energijski razred G
Mere (Š x V x G) 1147.6 x 537.2 x 416.4 mm
Mere brez stojala 1147.6 x 363.5 x 291.0 mm
Teža 16,7 kg
Dodatne informacije Screen curvature 1000R
Priloženo napajalni kabel, DP kabel, usb 3.0 kabel
Garancija v mesecih 24
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 1 ocene
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
Vgrajena kamera
Ta izdelek
Monitor Samsung Odyssey G9 S49CG950EU 124,5 cm (49"), 5120x1440 (5K UHD), IPS, 450 cd/m2, 32:9 HDR1000 ukrivljen 1ms 240Hz HDMI DP črna
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,60 (5 ocen)
Gaming monitor
124,5 cm (49")
5120 x 1440 (5K UHD)
VA
Da
Ne
Ne
32:9
Da
1
240
4,80 (5 ocen)
Gaming monitor
101,6 cm (40)
5120 x 1440 (5K UHD)
VA
21:9
1
180
124 cm (48,8")
32:9
144
124,5 cm (49")